Style
4008 prikaza

U avionima je putnicima nekad pjevao Arsen

Komentari 2 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sholekakhaz 05:48 10.Prosinac 2017.

    Moje ime je Camila Rodela. Prije dvije godine moj muž traži razvod i otišao nakon dvadeset sedam godina (27) braka. Molio sam ga i on nije Slušajte, otišla sam svojim prijateljima i on nije bio gdje se nalaziti. Rekao sam ... prikaži još! svojoj prijateljica o situaciji i ona mi savjetuje da vidim nazvanu čarobnjak OGAGA KUNTA. Javio sam mu se putem e-pošte, ogagakunta@gmail.com

  • crazy.dictator 16:32 09.Prosinac 2017.

    ne da je hrana bila bolja,bila je NEMJERLJIVO bolja (i obilnija). kada smo se htjeli dobro najesti samo smo"opljackali"catering (na tlu normalno). jednom smo se dokopali cateringa namijenjenog nekoj američkoj delegaciji u jugi (zbog nečega su sletjeli na zagrebačku zračnu ... prikaži još! luku, letjeli iz Beograda). e to je bila gozba, specijaliteti od divljaci na razne načine a najbolja stvar je bila sacher torta - cijela a nas četvorica. Jatovcu su suze išle, rekao je da je to bilo specijalno naručeno za njih

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.