Life
47112 prikaza

Ubili ga metkom u potiljak i bacili u živo vapno

Komentari 8 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • OLUJA 10:49 04.Ožujak 2019.

    Milošević je ubijao sve oko sebe, nema dokaza da je moja baba ubijala.

  • ranko75 07:30 04.Ožujak 2019.

    Nisam vidio dokaze da je ubojstvo narucio Milosevic, moguce da je ali dokaze niko nije pruzio.

    • Perun 10:03 04.Ožujak 2019.

      Dovoljno je vidjeti slobinu sklonosti oružanom rješavanju sukoba i njegovo pljuvanje po Stamboliću. Da je mama abortirala slobu sve bi bilo danas drugačije.

    • ranko75 21:58 05.Ožujak 2019.

      Gdje su dokazi za slobinu sklonost "oružanom rješavanju sukoba"?

    • Perun 09:25 06.Ožujak 2019.

      Daj ne trabunjaj gluparije. Mora da je JNA sa četnicima sama krenula na civile u Vukovaru. Ja osobno cijenim Titovu Jugoslaviju ali ono što je milošević narpavio je bilo kriminalno djelo koje bi da je bio pravo čovjek Veljko Kadijević ... prikaži još! po kratkom postupku riješio. Pošto je bio baba nije ništa napravio.

    • ranko75 00:44 23.Travanj 2019.

      Sa stanovista logike vam je teza neodrziva. Prvo je pod upitom Slobina sklonost da oruzano rjesava sva pitanja. No kada bi to i bilo dokazano, imati neku sklonost ne znaci bas u svakoj situaciji da ce postupiti po toj sklonosti. ... prikaži još! Moze se dogoditi da je taj dan bio izuzetak i on postupio drugacije, a mi trebamo dokazati da je on taj dan a ne neki drugi postupio tako, inace ga stiti prezumpcija nevinosti.

    • ranko75 00:48 23.Travanj 2019.

      Da se razumijemo pogotovo sto oba cijenimo Tita i njegovu Jugoslaviju. Ja ne branim Milosevica, dapace smatram da je trebao biti kao minimum u zatvoru u Srbiji, smatram ga losim politicarom koji je pokusao da imitira Tita, kao kada krava ... prikaži još!va pokusa da imitira balerinu. Medjutim vase tvrdnje su vise emotivne i nemaju logicko utemeljenje, sto je obavezno ako tvrdimo za nekoga da je zlocinac.

    • Perun 10:03 29.Travanj 2019.

      Pa tko je onda naredio da se ubijaju civili u Vukovaru? Tko je po tebi kriv? Kadijević da je bio pravi Jugoslaven kao što nije bi napravio vojni udar i pozatvarao sve državne ultranacionaliste. On se kao papak sklonio MIloševiću ... prikaži još! sa puta i pustio da se mržnja rasplamsa do besvijseti što je zapad masno iskoristio.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.