Life
10752 prikaza

Umro je pukovnik Hamzić - Titov pilot koji je lovio NLO-e

Komentari 2 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nino48 06:20 09.Svibanj 2019.

    Poznavao sam pilota Hamzića. Bio sam vojnik u njegovoj eskadrili na Plesu 1968 - 69 g. Ja sam bio hronometrista vodio sam evidenciju o vremenu sletanja i poletanja aviona i pilota koji su letjeli na njima. Bio je mladi poručnik, ... prikaži još! bio je jako precizan i uvjek je sletio u predviđeno vrijeme. Odličan čovjek, sijećam se i poručnika Čuvića, kapetana Meglića. Oni su se preselili u Bihać sa avionima Mig 21, a ja sam ostao na Plesu još tri mjeseca . Pozdrav svima koji su još živi. Nikola Knežević Zadar.

  • river 13:36 04.Svibanj 2019.

    J*** vas Tito I njegov pilot.Nemoze proci dan a da ne spomenite Titu ili Yugo-sravuju

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.