Top News
12644 prikaza

Ustaška šaka jada kao da je ispala iz Dražine kokarde

Komentari 9 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • damir_pacek 20:50 28.Prosinac 2016.

    Autor pomalo zapada u kontradikciju. Tvrdi da "neoustaše" dobivaju upravo toliko medijske pažnje, koliko je brojnošću i zaslužuju, pa onda u cijelom daljnjem tekstu kuka kako su navedeni previše u medijima...Očito, g. Pirke bi to rješavao u maniri naših starih ... prikaži još! - neistomišljenicima metak u zatiljak, pa u jamu ili neobilježen grob. Da im se zatre i sjeme - totalna i potpuna ignorancija na naš način!

  • Dosta 21:10 28.Prosinac 2016.

    damir_pacek Budi malo jasniji konkretniji bez omota.

  • damir_pacek 21:48 28.Prosinac 2016.

    Dosta, mislim da sam dovoljno jasan i konkretan. Jedino sam fulao poredak tekstova, ali, nadam se da sam shvaćen.

  • Avatar Casper
    Casper 12:02 29.Prosinac 2016.

    Ista gamad kao i četnici... I jedne i druge treba uza zid i riješiti se govvana za sva vremena.

    • erton 11:50 29.Kolovoz 2017.

      Upravo tako, jedni bez drugi ne mogu i jedni druge hrane mrznjom zato toliko dugo i opstaju...

  • damir_pacek 20:53 28.Prosinac 2016.

    Osvijestite se, dragi Emire, živimo u demokraciji, sloboda mišljenja i govora zajamčena je Ustavom RH, kome se nešto ne sviđa, neka to ne sluša! Usput, poistovjećivanjem Keleminovića, Alića i ostalih ridikula s ustaškim zločincima i fašizmom, na neki način pljujete ... prikaži još! i po žrtvama istih...Tužno i jadno!

    • Dosta 21:17 28.Prosinac 2016.

      Ratne sjekire nisu potrebne Hrvatima.Nacionalna sigurnost nam je na nuli.Zar su Srbi i njihovi četnici važniji od Hrvatskog naroda.Naslov meni sve govori o situaciji u Hrvatskoj koja se otela kontroli.Plenki je taj koji je spasio HDZ od tih boleština.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.