Top News
6811 prikaza

Vandali u Splitu pokazali kako je biti Srbin u Hrvatskoj

Komentari 5 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tankerman 23:26 05.Svibanj 2019.

    Mi kao većinski narod odgovorni smo pred bogom i pred međunarodnom zajednicom uljuđene Europe za sigurnost naših nacionalnih manjina. Ti gadovi koji misle da su veliki Hrvati, samo zato što šire nesigurnost među manjinama, samo ruše ugled Hrvatske i Katoličke ... prikaži još! crkve u Hrvata. Siguran sam da ih se i sam Bog stidi.

  • Milan.banijac 08:36 06.Svibanj 2019.

    KAKO POSTATI COOL SRBIN U HRVATSKOJ?, PITANJE JE SAD. VI KAO VRHUNSKI INTELEKTUALAC POSTAVLJATE TAKOVO PITANJE KAO DA NEZNATE TKO JE NAPAO HRVATSKU, KAO I OSTALE REPUBLIOKE I SVE ŠTO SE U TOJ AGRESIJI DOGODILO. PUPOVAC GOVORI O TRAKTORIMA, KOJIMA? ... prikaži još!A? IZ 1991 GODINE HRVATSKIM. NISU LJUDI MALOUMNI SVI TO ZNAMO, A I POVIJEST BILJEŽI SVE DOGAĐAJE U DRŽAVI I OKO NJE. HTJELI SU SRBI MNOGO CIJELU EXYU, A IZGUBILI SU NAJVIŠE.GOSPODINE. TO JE PRAVA ISTINE

  • Avatar Luna Lipa
    Sarkazam. 11:21 05.Svibanj 2019.

    Nema to veze sa Srbima, nikom u ovoj državi nije dobro. Jadna je država u kojoj ulica vodi glavnu riječ. Ja sam Hrvat HRVI, ali nisam desno ni lijevo. Nisam član ni jedne partije ovdje je problem nekultura državne vlasti. ... prikaži još! Države kojoj smeta Šešelj (s pravom) a ne smetaju im Skejo i ostali Hasanbegovići. Od bivše države nismo se odmakli.

  • Avatar Potrčalo
    Potrčalo 10:31 05.Svibanj 2019.

    iritantan plakat iritantno pošaran, nepristojno jedno i drugo

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.