120 prikaza

Uhićen ubojica ukrajinske desničarke, Irinu Farion ubio je jedva punoljetan mladić

Profimedia
Pripremajući se za zločin, rekao je ministar, 18-godišnji osumnjičenik je u Lvovu unajmio najmanje tri stana. Nije isključeno da je u planiranju atentata imao suučesnike

Ukrajinske vlasti privele su u četvrtak 18-godišnjeg mladića koji se sumnjiči za prošlotjedno ubojstvo bivše ukrajinske parlamentarke i profesorice lingvistike Irine Farion, potvrdili su dužnosnici.

Ovaj je članak dio naše pretplatničke ponude. Cjelokupni sadržaj dostupan je isključivo pretplatnicima. S pretplatom dobivate neograničen pristup svim našim arhiviranim člancima, ekskluzivnim intervjuima i stručnim analizama.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.