Life
7263 prikaza

12 najgorih stvari koje su izmislile religije: Ratovi, okrutnosti i patnja...

Komentari 7 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sphinx 15:26 10.Prosinac 2015.

    Sva sreća što ateistički režimi nisu u 20.st. u svega 70g. ubili preko 100 000 000 ljudi, odnosno to što seksualna revolucija vođena od ateista, te od ateista promicani abortusi nisu ubili stotine tisuća ljudi, ili srećom za ateističke Francuske ... prikaži još!e revolucije nije ubijeno preko 30 000 ljudi.

    • nimen 18:56 09.Siječanj 2016.

      kineski ratovi su odnjeli preko 100 000 000 ljudi (budisti) krscani su kolonizacijom amerike pobili nesto manje plus robovlasnistvo. Kad bi zbrajali svaki krizarski rat, islamska osvajanja, asteska zrtvovanja.... mislim da bi ti tvoji brojevi bili smjesni.

  • Sphinx 15:30 10.Prosinac 2015.

    Autorica može iznositi svoj stav o nečemu, ali ne može svoj ateistički svjetonazor ovdje donositi kao nešto što je činjenica. Inače neki od najvećih znanstvenika su vjernici, štoviše brojni su pokušaji da se umjetnim putem stvori život, ali to nikome ... prikaži još! ne uspijeva, pametnome dosta.

    • nimen 18:43 09.Siječanj 2016.

      kao npr. umjetnom oplodnjom ili kloniranjem ? Malo mi je maglovito sjecanje ali mislim da su to vec napravili.

  • Zeiss 13:20 10.Kolovoz 2018.

    Imali ateista u camcu za spasavanje, nakon brodoloma?

  • mcfilip 17:04 24.Svibanj 2015.

    Istina! samo ateisti nikog ne ubijaju niti lose gledaju zbog vjere/nacije ili bilo cega :)

  • Avatar indoda
    BMKZS 09:27 30.Studeni 2015.

    Da se mene pita sve vjere bi ukinuo i parazite natjerao da žive kao obični smrtnici.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.