Life
13964 prikaza

5 stvari koje bi hitno trebali izbrisati s Facebooka

Komentari 3 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tiranosaurus
    Tiranosaurus 02:31 06.Svibanj 2017.

    Imal sam profil na tom fejsu prije nekih tri godine..to je trajalo oko tri mjeseca..niš pametnog tam nisam vidjel..ne razmem čem to služi..postavljaju se kojekakve gluposti..pa tam to lajkaju il kak već..za ta tri mjeseca sam imal 690 prijatelja za ... prikaži još! koje nikad nisam čul i koje vjerojatno nikada ne bum ni srel u životu..stvarno bedastoće. Nemrem nikak skužit od kud ljudima..pa i ženama..takva histerija za tim. Nemre meni nikakva "društvena" mreža zamijeniti tulumarenje s frendicama i frendovima

  • gonzalezandresloan 09:14 13.Lipanj 2017.

    Pozdrav, Ovo je obavijestiti javnost da je gospodin Gonzalez Andres, privatni kreditni zajmodavac koji je otvorio financijsku priliku svima koji trebaju bilo kakvu financijsku pomoć. Dajemo kredit po kamatnoj stopi od 2% pojedincima, tvrtkama i tvrtkama pod uvjetima i uvjetima ... prikaži još! jasnim i razumljivim. Javite nam se danas e-poštom na: (gonzalezandresloan@gmail.com)

  • gonzalezandresloan 09:14 13.Lipanj 2017.

    Trebate hitno hitno, molimo kontaktirajte nas uz stalnu pratnju kredita putem ovog; Gonzalez Andres financijska tvrtka E-adresa: gonzalezandresloan@gmail.com Web stranica: gonzalezandresblog.wordpress.com

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.