Kultura
25734 prikaza

Šerbedžija: "Juga je propala zbog bitangi"

Komentari 10 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tito
    Tito 20:00 02.Studeni 2016.

    Svaka čast Šerbedžiji. Cijenim njegov rad i stvaralaštvo. Uspio je kako ovdje, tako i u SAD-u. S druge strane, kao što vidimo po komentaru iznad, uvijek će biti onih koji ga neće voljeti samo zato što je Srbin, Hrvat ili ... prikaži još! Bošnjak, nebitno ali će si takvi uvijek dati pravo da nekome pripisuju Miloševića, četnike, vlade itd. Sve dok je takvog ološa, neće se pričati o umjetnosti, sposobnostima i znanju nego o budalaštinama a mi ćemo i dalje živjeti u kanalizaciji.

    • cico1964 09:28 03.Studeni 2016.

      po tebi ako pričamo o umjetnosti onda smo dobri ,ako pričamo o ratu i zločinima onda smo ološ .evo ja ološ tvoga uspješnog umjetnika nazivam običnim govnom .

    • Avatar Tito
      Tito 06:37 04.Studeni 2016.

      Pa naravno kad si nekulturno smeće. Nisam ni mislio da ćeš nešto lijepo napisati.

  • Ja 17:19 03.Studeni 2016.

    ... zamrzili braću, krenuli jedni na druge...", kazao je Šerbedžija. Nije istina..srbijanci su krenili na hrvate...tako je jasno!!!!!!!

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.