Top News
79436 prikaza

Špijun, Hrvat i oficir JNA: Za Zagreb smeće, za Beograd heroj

Komentari 16 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • petar35 18:49 20.Ožujak 2019.

    e moj jagar, izdajice nitko ne voli, da si odabrao pravu stranu danas bi živ i sretan , svoj na svome ... za srbe ćeš uvijek biti samo ustaša i ništa više ... siguran sam da si pred kraj života ... prikaži još!a i sam shvatio da si se zajebo ... ali bilo je kasno

    • Maxx 11:45 21.Ožujak 2019.

      ...rodio se kao govno-umro kao govno-pokopan kao govno!!!...

    • Perun 12:18 21.Ožujak 2019.

      Hrvat je nacionalnost Slaven je etnicitet. Čovjek je bio veći domoljub od svih vas papučara koji ste razbili zajednicu južnoslavenskih naroda. Republike i nacionalnosti su uvijek postojale ali Jugoslavenstvo je bilo supranacionalno i naš zajednički korijen.

    • petar35 15:01 01.Travanj 2019.

      za vas je jugoslavija bila samo ljepši naziv za veliku srbiju ... a i jagaru ste se pošteno udužili, nema šta ... prvo heroj pa ustaša .... a na kraju prodavač paprika na pijaci ....

  • Fizkakapela 09:05 22.Ožujak 2019.

    Što reći za Hrvate KOSovce. Oni su izdali Hrvatsku jer im je to bio posao. Gori su ovi što to rade u Saboru sa rukom na srcu.

  • Perun 12:33 21.Ožujak 2019.

    Pošten čovjek i zato mu duša može biti mirna. Nije izdao zemlju radi bogačenja i lažnih ideala. Na žalost nije razumio niti on očigledno da je vojni udar bio jedno jedino rješenje ovakve krize ali je naravno cigan Veljko Kadijević ... prikaži još! i to sabotirao svojom neodučnošću da bi na kraju JNA prepustio majmunu Miloševiću. To je dalo još veći kredibilitet separatistima i stvar je bila gotova.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.