Life
194152 prikaza

Život obilježen aferama: I sin ga se odrekao

Komentari 12 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lei 14:37 12.Listopad 2017.

    Odvratno stvorenje..vjerujem u karmu..nadam se da ce mu se sve vratiti

  • Avatar una1
    una1 14:43 06.Prosinac 2016.

    Baš nikada ne bih voljela biti u njegovoj koži. Džabe novci, prijateljice i sve što ide uz to, ipak volim svoj skromni život.

  • Avatar Veceslav Nejtek
    Tihomir65 16:43 12.Listopad 2017.

    Ima super sina naivčinu tešku koji ima samo tu grešku. Na vidi da mu je otac prava muškarčina i Hrvatina . Dobro ima i peh siromah po tome pitanju sa talijanima koji se ne znaju parkirati pred svojom obalom ... ... prikaži još! Optužio ga je da ne mari za obitelj, da je Bogataš nekad nasilan, da se bavi ""sumnjivim poslovima", da se samo skitao po svijetu, da je pijanac i serijski preljubnik. Ja bi volio da je moj otac imao sve to .Nemaš pojma da mnogi imaju drugačije očeve koji su nasilnici pijanci i samo

    • Avatar Veceslav Nejtek
      Tihomir65 16:48 12.Listopad 2017.

      Nastavak; samo se skitaju i mlate pametnjakoviće u familiji koji misle da su pametni ako oca prikažu raji koja tako i tako ne voli mrzi i drži za lopova i negativca.

  • Avatar Veceslav Nejtek
    Tihomir65 16:57 12.Listopad 2017.

    Život obilježen aferama: I sin ga se odrekao znači i milonskoga nasljeđa se isto odrekao .. Mislim si bravo hrvatino karakteru za 5 .....

  • Avatar Veceslav Nejtek
    Tihomir65 16:57 12.Listopad 2017.

    Život obilježen aferama: I sin ga se odrekao znači i milonskoga nasljeđa se isto odrekao .. Mislim si bravo hrvatino karakteru za 5 .....

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.