Kultura
20755 prikaza

Afganistan: Na prvoj liniji s drogiranim marincima

Komentari 7 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • crazy.dictator 18:53 10.Travanj 2019.

    joj da mi nisu rekli da v ratu prva padne istina ja to nebi nikak znal :-)

  • BlackRaven 20:24 12.Travanj 2019.

    Prijavio sam se samo da ovo komentiram ...Prvo : Hallmand Valley,nauci se di si bio... sto je teski Tribal Lands. Ta zemlja nema zakona vec 1000 godina...I ti piskaralo nijedno umjesto da budes sretan ko malo mace sto su svi ... prikaži još! pazili na tebe da izadjes ziv odtamo, onda napises ovakvu hrpu govana. Sluzi ti na cast stvarno, a sad sjedis u svojem udobnom uredu misleci da si napisao istinu.. NE bi znao sto je istina, a pogotovo tamo, sve i da te za guzicu ujede. A onda bi napisao clanak o tome..

    • hefest 21:10 12.Travanj 2019.

      Prvo To što je rekao da je bio u Helmandu nije pogriješio jer je bio u pokrajni Helmand u kojoj se nalazi Helmand dolina. Drugo; Pa vjerovao, ili ne.... Afganistan je bila prije 50-60 godina daleko slobodnija zemlja nego danas.Zahvaljujući ... prikaži još! uplitanju zapada u "romantičarskoj" borbi talibana za "slobodu" su doveli zemlju na tu razinu da im je zakon neslužbeno vezan uz Kuran, pa tako se ponašaju i u samom prometu. Afganistan je prva država u Aziji gdje su žene sjedile u parlamentu, a danas....

    • BlackRaven 23:42 12.Travanj 2019.

      O cemu ti pricas? Prije 50 godina su Rusi uletili i odustali prije 30, nakon toga su talibani pobili sve zivo sto je bilo skolovano, zabranili zenama ici u skolu ikada i udavali curice od 12 godina za starce od ... prikaži još!od 60. Kamenovali sve ostale.. BTw na trznici u Kabulu kupujes luk i krumpir, i daj mi onu trecu kalsu sa lijeva i kutiju municije za 30 dolara. O kojoj ti to zemlji pricas??

    • BlackRaven 23:43 12.Travanj 2019.

      Tebi je netko oprao mozak decko..

    • BlackRaven 00:22 13.Travanj 2019.

      hefest >pozvan si sluzbeno u FWB Cobra , Hallmand valley pa dodji vidjet sam kako to izgleda..

    • hefest 10:37 07.Svibanj 2019.

      Tipfeler za godine! Želio sam napisati '50 i '60. Ti si kao bio u pokrajni Helmand?! Odradiš jednu, ili dvije misije u Afganistanu pa odjednom sve znaš o toj zemlji i ljudima?! U kojoj pokrajni si bio i u kojoj ... prikaži još!j sastavnici u misiji?

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.