Top News
47048 prikaza

"Ako ga nitko neće, Luburića ćemo sami iskopati"

Komentari 26 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • vlado 10:45 13.Kolovoz 2018.

    jebo vam Luburić majku zadržite si ga, Hrvatska ga ne treba

  • jluci82 10:56 13.Kolovoz 2018.

    Kako je radio,tako je i prošao u životu.Ne treba previše komplicirati. U neki kontejner za smeće na groblju s njim.

  • listovača 19:26 13.Kolovoz 2018.

    Njemu je glava lubenica a pod njegovim zločinačkim vodstvom na tisuće djejih glava je bilo odrubljeno.Tko ga žali neka si ga sada stavi u krevet i neka ga jebe u guzicu.

  • Zdenko4792 17:58 13.Kolovoz 2018.

    Naravno, ali problem nastaje kad Maksova mama kaže Vladku Mačeku, kojeg je njen sinak Maks skoro zaklao pa se u zadnji čas predomislio:"Ako je samo pola onoga što o mojem Maksu pričaju istina onda mi je žao što sam ga ... prikaži još! rodila." To su te zatucane vjernice koje se drže Božjih deset zapovijedi kao pijan plota

  • dkmjnn 08:08 14.Kolovoz 2018.

    Još jedan dokaz kako zvijeri teško crkavaju.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.