Znanost
27334 prikaza

Antarktika se otapa šest puta brže, našim otocima odzvonilo

Komentari 6 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • netkodeseti12 13:18 15.Siječanj 2019.

    Niste niti bolje zaslužili, polu inteligentni " Cimer frey"!!!!

  • toni_cobra 14:08 15.Siječanj 2019.

    "Hrvatska em što bi se pretvorila u pustinju, na mnogim dijelovima postala nenaseljiva, gladna, spržena" Ne treba nama "klimatologija", IMAMO Hrvatsku by HDZ!

  • Perun 09:22 01.Travanj 2019.

    Uskoro dalmoši postaju socijalisti.

  • Avatar Marina Kovacevic
    freundin 16:35 19.Siječanj 2019.

    kad stavis kocku leda u casu razina vode se podigne za toliko koliko leda svojim volumenom istisne vodu i kad se led otopi razina ostane ista, pa sto bi bilo drugacije s otapanjme leda na antarktici

  • brankavelebit 16:52 15.Siječanj 2019.

    Znate onu iz biologije, voda se isparava, pa tako nastaju oblaci, vi kao da niste uopce isli u nikakvu skolu! Pa i Oceani se isparavaju! Bas ste svi totalno glupavu! Trazim za ovaj moj odgovor vazecu Nobelovu nagradu! Ja sam ... prikaži još! najpametnija! Ana Lukac, Hrvatska!

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.