Life
33081 prikaza

Strogo čuvani memoari uništavaju mitove o Titu

Komentari 2 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • GLAMAC@1964 00:02 16.Svibanj 2019.

    Ovako kome se sviđalo, a kome ne. JOSIP BROZ TITO Je bija najveći državnik s ovih prostora. Neki ideolozi koji podržavaju krive ideologiije se neće složit, a nije me ni briga. Ljuti me kad lažu i prikrajaju povijest kako ih ... prikaži još! volja. Kad je umra ima sam 16 godin i obožava sam tog čovjeka. Lažu dosta toga o njemu. Stari ljudi reču da nije bitno o kome se priča nego ko to priča. TITO je velikan 20 stoljeća. 💖 Bog mu da pokoj. Žao mi je samo šta ne počiva u zemlji u kojoj je rođen. Hvala mu za sve.

  • BESTpartizan 19:04 13.Svibanj 2019.

    nema on veze s bleibugom on tamo nije bio, nek počnu od početka rata tko je koga napadao

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.