Top News
36236 prikaza

Bolnica u Mostaru kojoj smo platili dugove od 39 milijuna

Komentari 15 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ada 15:48 16.Kolovoz 2018.

    što nas to čudi, glasala je većina Hrvata za osobe koji nisu pravi Hrvati, normalno je, da će oni brinuti o svojima iz dijaspore...BIH, Srbija...odavno ja govorim, da na vlasti imamo neprijatelje Hrvatskog naroda...vi glasajte i dalje, za jedne te iste g...ve.

  • jlee 11:46 15.Veljača 2019.

    Kad će članak o Buskom jezeru, krađi hep-a koja traje već 30g.,koliko je milijardi kuna u struji izvučeno bez ikakve naknade, smeće jedno novinarsko eto ti teme pa istraži tko je oštećen više!!!!

  • pavo1 16:24 16.Kolovoz 2018.

    Pa kad Hrvatsku vode rvati...bosanci, hercegovci...naravno da lovu šalju u svoju državu kako bi, kad sve pokradu vratili se u Bosnu...pa imaju dvojno državljanstvo. Kao Mamić.....mi hrvati smo glup narod koji je uopće dozvolio i glasao za sve one koji ... prikaži još!i nisu Hrvati...koji su si izglasali takve zakone po kojima mogu raditi što žele. A Hrvati?? Nas više pa i nema.....raselili se. Još malo i biti će Bosansko Hercegovačka Rvacka....

  • drazs 12:38 17.Kolovoz 2018.

    Sramota!! U Hrvatski su ljudi smjesteni gorje od svinja u bolnicama ! U zivotu to nisam vidjela. Kakvo jesti se dobije ! Kucni Ljubimci imaju lijepso posudo iz koje jedeju . Idi u bolnicu i crkni nitko te ne pita ... prikaži još!a . Moj otac je umor u hrvatski bolnici gorje nego zivotinja . Sramota vas bila sta radite s ljudima!!!?

  • pop84 17:11 16.Kolovoz 2018.

    stoka bosanska....bježat će ko srbi ...na traktorima nazad u svoj kamenjar

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.