Life
86442 prikaza

Brat i sestra: "U braku smo i imamo dvoje djece"

Komentari 4 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Vrana 14:16 21.Prosinac 2016.

    Volio bih kad bi netko sasluša moju sudbinu. Nije Vrana bez razloga crna ! Jeli netko vidio bijelu Vranu....? Sve ovo je dobrovoljne naravi i mozemo suditi sebi u korist. Ali tko smo mi da sudimo ? Kada odlucis kao ... prikaži još! ja u dobi od 40 godina iznijeti iz sebe proslost, u kojoj sam vise godina bio seksualno zlostavljan od rodjenog brata u kuci punoj djece. Pitam se sto je to? Ne osudjujem bracu i sestre jer to je zov prirode... Ali osudjujem sebe jer nisam prije reagirao na meni ucinjenom.

  • Anoniman 00:53 22.Prosinac 2016.

    Zbog toga se nimalo ne osijecam ruzno. I ne smatram da sam napravila incest.

  • Anoniman 00:52 22.Prosinac 2016.

    Ja sam poznavala jednog decka od rodenja(jos uvik smo jako dobri). Stariji jrl od mene dvi godine. Tek sa 15godina sam saznala od bake da mi je to treci rodak. I on je tada to saznao. Nakon par godina smo ... prikaži još! na jednoj festi malo se zapili i zavrsili zajedno. U krevetu naravno. S jedne strane sam se osijecala jako cudno, ali opet nekako bilo mi je lipo. Naravno nije stalo samo na tome jer se obostrano privlacimo, fizicki. I dan danas smo jako dobri kao prijatelji, ali nekad se isto desi da zavrsimo

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.