Top News
7390 prikaza

Budimo realni, reći Njonji da je njonjo nije neka hrabrost

Komentari 45 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • yelmurogne 14:42 14.Svibanj 2020.

    Vеčегаs sam slоbоdna Želitе li рорiti piće, кliкnite vеzu dа biste рrоnašli moj рrofil s telеfonskim brojem  ... ...........................➤➤➤➤➤➤➤ cutt.ly/NyvKMnJ

  • BESTpartizan 10:58 12.Svibanj 2020.

    hdz moze unistavat hrvatsku jos 100 godina jer ima budala koje ce im dati glasove

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 23:40 12.Svibanj 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 10:33 13.Svibanj 2020.

      osudujes li pvik za dom spremni

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 11:28 13.Svibanj 2020.

      bestZločinac, čim odgovoriš na pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio, ja ću ti odgovoriti ponovo na tvoja pitanja. Znači, odgovori, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 22:05 13.Svibanj 2020.

      osudujem ti kevu iz nisa

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 23:36 15.Svibanj 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 09:43 16.Svibanj 2020.

      osudujes l misu sarajevu za zločince

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 00:38 17.Svibanj 2020.

      bestZločinac, čim odgovoriš na pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio, ja ću ti odgovoriti ponovo na tvoja pitanja. Znači, odgovori, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 10:55 17.Svibanj 2020.

      pitam te osudujes li svog idiola pavelića

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 14:24 17.Svibanj 2020.

      bestZločinac, čim odgovoriš na pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio, ja ću ti odgovoriti ponovo na tvoja pitanja. Znači, odgovori, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 19:13 17.Svibanj 2020.

      zijev ustaso

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:39 17.Svibanj 2020.

      bestZločinac, kako znaš da ti mama upravo sad zijeva i puši mi? Gledaš nas dok mi puši? Uči se, tako možeš i ti svom dečku. Sad će tvoja mama dobiti dozu bjelančevina i proteina i onda će imati dovoljno snage ... prikaži još! da obradi stričeke i komšije za kruh i mlijeko.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:40 17.Svibanj 2020.

      .....ali kad si već tu, odgovori, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 19:52 17.Svibanj 2020.

      da li su te jna vojnici nategli dobro pederčiću

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:36 17.Svibanj 2020.

      bestZločinac, još nisi shvatio da ti mamu ne natežu jna vojnici, njih više nema, nestali su kao i smrdljiva, zločinačka tvorevina jugoslavija a hvala Bogu i zločinačko đubre tito. To si se malčice zbunio, mamu ti natežu stričeki i komšije ... prikaži još! za malo novaca da te nahrani. Zato voli svoju mamu jer se toliko muči da nahrani sina idiota.

    • BESTpartizan 21:02 17.Svibanj 2020.

      razbojnice znaci trpali su te dobro 1991 bravo gayu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:30 17.Svibanj 2020.

      bestZločinac, ma ne, ne trpaju tvoju mamu razbojnici nego stričeki i komšije, dobri neki ljudi. Iako ti mama nije baš vična "zanatu" oni iz humanih razloga joj plaćaju kako bi preživila. Teško joj je zaraditi za život jer je prije ... prikaži još! živila od otimanja i krađe u komunističkom totalitarnom, zločinačkom režimu. Nema tvoja mama nekakve posebne vještine, znanja a školu da i ne spominjem.

    • BESTpartizan 22:40 17.Svibanj 2020.

      zini

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 23:06 17.Svibanj 2020.

      bestZločinac, kako znaš da ti mama upravo sad zijeva i puši mi? Gledaš nas dok mi puši? Uči se, tako možeš i ti svom dečku. Sad će tvoja mama dobiti dozu bjelančevina i proteina i onda će imati dovoljno snage ... prikaži još! da obradi stričeke i komšije za kruh i mlijeko.

    • BESTpartizan 14:06 18.Svibanj 2020.

      uhhhhhh tebi puse cro army ihos haha gayu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:26 18.Svibanj 2020.

      bestZločinac, ti si stvarno glup, ne možeš shvatiti pročitano. Shvati, tvoja mama mi puši, tvoja mama dobiva redovno sljedovanje proteina i bjelančevina. Razumiješ? Kad nešto čitaš a u potpunosti je razumljivo i ispravno napisano onda se koncentriraj i čitaj sa ... prikaži još! razumijevanjem. Nije ni čudo da nećeš odgovoriti na pitanje osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio? Sigurno nisi shvatio što te pitam. Oooo čmeljo jadni.

    • BESTpartizan 22:51 18.Svibanj 2020.

      masjmune idi u pm mozes jos 999 godina ponavljat za menesi ustasa i zločina fašist,, sroljo zini

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 23:14 18.Svibanj 2020.

      bestZločinac, kako znaš da ti mama upravo sad zijeva i puši mi? Gledaš nas dok mi puši? Uči se, tako možeš i ti svom dečku. Sad će tvoja mama dobiti dozu bjelančevina i proteina i onda će imati dovoljno snage ... prikaži još! da obradi stričeke i komšije za kruh i mlijeko.

  • Avatar MargaretMU85
    MargaretMU85 23:48 12.Svibanj 2020.

    Роglеdajtе moje videоzaрisе о mаsturbaciji na web kаmегu –– w︆­w︆­w︆­.︆­Ki︆­s︆­­s︆­T­ok︆­.︆­c︆­o︆­m

  • Avatar izvidnik1
    izvidnik1 23:41 12.Svibanj 2020.

    bestZločinac, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

  • Avatar izvidnik1
    izvidnik1 23:41 12.Svibanj 2020.

    bestZločinac, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.