Life
65151 prikaza

"Dao si riječ i ostao bez najvećih honorara u životu"

Komentari 11 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • patkovic 08:41 01.Kolovoz 2018.

    nije imao potrebe kad je bio u jakoj zamp ekipi

    • Matej 09:02 04.Kolovoz 2018.

      Šteta, jer se trebao ugledati u Gorana Milića. Kako je njemu u Beogradu bilo dobro. Taj bijednik zna kako se uhljebiti, dodvoriti, zaraditi. Jedan pametnjaković koji ima pametno sina i pametnog prijatelja. Kada otiđe neće biti slavljen kao Oliver, jer ... prikaži još! će uz njegov lijes biti svi oni poradi kojih smo mi pametni, radni, svijesni, pošteni postali sirotinja. Crvena gamad jest SDP odnosno HDZ. Samo treba biti pametan kao Milić i ostala crveno-cena gamad. Na našu žalost imamo pametnu djecu ali ne kao

    • patkovic 09:36 28.Kolovoz 2018.

      milić je možda prilagodljiv a jel to nije bio i sam franjo? inače je super novinar sa svojim istina skupim putopisima

  • Matej 08:51 04.Kolovoz 2018.

    Moguće da se pokajao. Ja se gadim gdje živim, jer kriminalci, lopovi, ubojice,kao milijarderi šetaju i uživaju zahvaljujući ratu. Što je dobio mali pošteni, vrijedni građanin bez nekadašnje krvene knjižice? Siromaštvo, kopanje po kontejnerima, boleštine, sramotno niske mirovine i......... Za ... prikaži još!a nas male ništa bolje a za Tuđmanove generale i naknadna odlikovanja. Žalosno, ali istinito. Olivera žalim i umjesto njega trebao je otići u najvećim mukama krivac od 1990. za našu bijedu od života.

  • Avatar Lonsalotta
    Lonsalotta 01:43 02.Kolovoz 2018.

    Dobrodošli na najbolju stranicu sex dating ==>> Sexydrom.com

  • MaryellenGraves 23:32 01.Kolovoz 2018.

    Zaradim od 30.000 do 35.000 dolara mjesečno za rad kod kuće na računalu kod kuće. Radim ovo za 2 godine, a prošli mjesec sam zaradio prvu petu plaću za plaćanje svih vremena! posjetite..>> Ecash10.COM

  • imedvedo 13:05 01.Kolovoz 2018.

    Oliver i Mišo su shvatili da je besmisleno bacati bisere pred svinje. U Srbiju nije nikada išao ni Ivo Robić iz istih razloga

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.