Top News
13642 prikaza

Desnica poludjela: "Na vlasti su gamad, ološ, gnjide..."

Komentari 3 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • crazy.dictator 09:40 12.Listopad 2018.

    gledajuci transparent koj drze prosvjednici postaje razvidno da je tvrdnja da su desnici skloni oni skromnije inteligencije tocna. pa mogli su naci bar jednog normalnog da im barem imane ispise pravilno

  • aurelio63 23:12 11.Listopad 2018.

    prvo su se ljubili u čadoru a sad se mrze vidi se da su ovi već dugo u braku arvatska je odavno izgubljena jer kad mladi vide vas most hdz crkvu subnor branitelje bježe van a i ja da sam ... prikaži još!m znao na fronti u što će se izrodit hrvatska trebao sam zbrisati sad bi bio več u udobnoj mirovini a ne ovako čekam svojih 2400 sramotno -veteran lika 91/92

  • mad975.IA 12:18 11.Listopad 2018.

    Primitivci, na čelu sa onom koja se obogatila na poslovima sa crkvom, spremni su na proganjanje vještica, kao u srednjem vijeku. Tamo nas i žele vratiti. A oni skupljati zalto i srebro i slati ga u riznice Vatikanske (ako tamo ... prikaži još! još ima mjesta, od onoga što su već popljačkali od naroda)

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.