Top News
1062 prikaza

Desnica u problemima: Le Pen neće dobiti novac iz Rusije

Komentari 2 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • REGINATREVOR 14:07 17.Listopad 2017.

    Zdravo, moje ime je Regina Trevor, a ja sam bila žrtva prijevare u rukama lažnih zajmodavaca, izgubila sam do 3.000EUROS, i kao rezultat toga, pala sam u HGE dug. Moje poslovanje se raspalo i nisam imala kamo otići. dok nisam ... prikaži još! upoznao Mariju HEINZE, koja mi je dala zajam s niskom kamatnom stopom, a ja sam odmah vratio sav novac koji sam izgubio. Također možete dobiti dobar i siguran zajam kao i ja. Sve što trebate učiniti je kontaktirati ovu ženu putem ove e-pošte: mariaheinze@marquezfinanceltd.c

  • REGINATREVOR 14:07 17.Listopad 2017.

    moje ime je Regina Trevor, a ja sam bila žrtva prijevare u rukama lažnih zajmodavaca, izgubila sam do 3.000EUROS, i kao rezultat toga, pala sam u HGE dug. Moje poslovanje se raspalo i nisam imala kamo otići. dok nisam upoznao ... prikaži još!o Mariju HEINZE, koja mi je dala zajam s niskom kamatnom stopom, a ja sam odmah vratio sav novac koji sam izgubio. Također možete dobiti dobar i siguran zajam kao i ja. Sve što trebate učiniti je kontaktirati ovu ženu putem ove e-pošte: mariaheinze@marquezfinanceltd.c

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.