Znanost
56940 prikaza

Tri povijesna dokaza da je Isus doista postojao

Komentari 16 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sotona 13:18 16.Veljača 2019.

    da, istina, a Alan Ford i Jeremija bili su mu najbolji pijatelji

  • Realista555 07:59 16.Veljača 2019.

    Šta sve ljudi piše i govore, može glava da zaboli. Od artefakta mi je najbolji indijanski "hvatač snova", a ima i puno drugih artefakata širom svijeta. Kad se sijetim, da je neka žena zatrudnjela bez onoga posla, onda su stvari ... prikaži još!ari punu jasnije. Širenje ovakih "dokaza" najviše koristi največoj multinacionalki na svijetu, koja odavna koristi ljudsku naivu za širenje svoje mreže. Crkva je več odavno upoznala, šta znači informacija i oni to uspešno iskorištavaju. Puno pomaže i ljudska naiva.

  • Adriano385 07:05 16.Veljača 2019.

    Bukvalno jednog jedinog dokaza da je postojao nisam vidio u vašem tekstu. Samo priče o spisima za koje se dobro zna (na kraju krajeva sama Biblija je kompilacija tih spisa. Svjedoci koji se spominju u Bibliji ali su iz logičkih ... prikaži još!h razloga beznačajni s obzirom da sve ostaje na "svjedocima". Sve ostalo je sumnjive autentičnosti. Najsmješnije mi je od svega da se vade stvari iz tog razdoblja koje su kao dokaz da je sve to istina ili da je Isus postojao. Opisi života tog vremena, građevina, vladara..

  • jc1002@yahoo.com 15:15 15.Veljača 2019.

    Nažalost, većina vjernika bježi od ove teme, Činjenica da je kršćanstvo u tim tesškim vremenima nastalo kao židovska sekta, vrijeđa većinu vjernika. Za bibliju se misli da ju je napisao sam Isus Krist.

  • vjaceslav 15:20 17.Veljača 2019.

    prazni isusov grob jedini je dokaz njegova postojanja, ali ovaj taoizam je iznad mogućnosti vašeg poimanja

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.