360°
49206 prikaza

Dosje Merzel: Počela je s butikom. 'Švercala je! Natrpala bi robu preko glave'

Komentari 3 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Branka Skaric
    Neimar 08:27 13.Ožujak 2018.

    Tko li se sve kod nas ne uspije probiti na dobro plaćena mjesta u politici! Županica lažirala podatke o navodno završenoj srednjoj školi (od fakultet ni "f") i k tome se bavila ilegalnom aktivnošću švercom i preprodajom robe. SDP-ovci pročitali ... prikaži još!li njen njen CV? Proveli provjeru? S kojom li je ohološću otklanjala svaku sumnju na eventualnu malverzaciju! Ne vjerovati nijednoj stranci.

  • Avatar Pavica Blažević
    blaze272@htnet-dsl 07:33 13.Ožujak 2018.

    sve joj je išlo glatko ,slatko kada ima kuma financijaša ,kume ,kume izgore ti kasa.....

  • ivokap 18:47 02.Travanj 2026.

    Sponzoruša Kreše i Zorana Milanovića, o tome se šuti?!

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.