Life
5036 prikaza

Hrabra Martina: Žene bez dojke ne smije se zvati 'nakazama'

Komentari 3 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • glopito 12:52 29.Prosinac 2018.

    Draga Martina prvi puta sam Vas vidio u emisiji Nedjeljom u 2 i tada sam ostao bez teksta na sve što ste rekli ali ovo me je izbacilo iz cipela svaka čast i kapa do poda Želim Vam puno zdravlja ... prikaži još!ja i sreće u budućem životu i nemojte se mjenjati nego samo pravo i u glavu

  • Avatar Luna Lipa
    Sarkazam. 18:25 30.Prosinac 2018.

    Upoznaj, prvo svoju dušu, da bi raspravljao o drugima.Samo onaj, koji nije odrastao, može ženu i život promatrati savršeno, a i sam je nesavršen. Jako lijep i hrabar članak, u sredini, koja je od težnje ka savršenstvu, uništila Hrvatsku. Sve ... prikaži još!e sjeda na svoje mjesto, zahvaljujući hrabrim ljudima, kao što je Martina.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.