Top News
20403 prikaza

Facebook ustaše kote se kao štakori

Komentari 10 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Casper
    Casper 19:15 30.Travanj 2017.

    Zato štakore treba redom eliminirati i izvršiti potponu deratizaciju da se gamad istrijebi kao i onaj ološ koji ih podržaje...

  • Truthmp3 19:13 29.Travanj 2017.

    Edo, da nisi "mjerač mržnje"? Teško je ne primijetiti ideološku obojenost i sljepilo u tekstu. Valjda čovjek nije stigao "pročešljati" ljevičarsku scenu "ljubavi" pa mu za sve u životu krivi "konzervativne, desničarske vlade, Kaptol i njima skloni mediji". Iako moram ... prikaži još! primijetiti da je ovo pravo otkriće: konzervativne i desničarske vlade u Hrvatskoj?! Možda bi autor prije pisanja trebao razlučiti neke pojmove, pretresti svoje dvorište, proučiti uzrok-posljedica, ne koristit jednostrane izvore...

  • antomargi 08:49 30.Travanj 2017.

    Popovo kopile bi solilo pamet,Edo,edo,ovo nije moj pozdrav ali si me isprovocirao.Za dom spremni.

  • loriman 20:41 29.Travanj 2017.

    Najdrazi su mi ovi sto bi trpali u zatvor zbog jedne recenice. Nekako me to podsjeca na divnu nam svima Jugoslaviju. Nije vam smetalo kad su Hrvati ginuli devedesetih godina i bili spremni dati zivot za taj dom o kojem ... prikaži još! serete. Zalosno je da nakon toliko izgubljenih zivota ima jos onih koji nisu za dom spremni. Zalosno je da su ljudi ginuli da bi neki supci sada bezbrizno mogli srati po internetu i lupati ispraznu patetiku. Stoko!

  • oblutak 17:58 05.Svibanj 2017.

    đubre od novinara, ti si četnički štakor kako te nije sram tako se izražavati, stoko nekulturna

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.