Top News
2658 prikaza

GMO u Hrvatskoj: Pernar širi paniku zbog kukuruza

Komentari 2 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • djakputnik 08:16 06.Veljača 2018.

    Pred dvije godine je njemačka multinacionalna kompanija „Bayer“ kupila američki „Monsanto“za 62 mlrd $. Pametnim je ljudima jasno da je Monsanto uložio i vlastitu lovu da ga Bayer kupi, kako bi na mala vrata ušao na europsko tržište. Toliko o ... prikaži još! vjerodostojnosti EU politike.

  • nije-bitno55 17:33 06.Veljača 2018.

    samo vi jedite GMO pa sjecu saljite kod ljekara pa vam oni daju jos vise otrova kanitese ljudi toga ja znam sam da u Hrvatskoj uma dosta domacih polkopruvrednika koji sve uzgajaju i to bez GMO idite tamo kupiti a ... prikaži još!ti a ako necete to uzgajajte onda sami jercevam to spasiti zivote od propasti

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.