Life
47100 prikaza

Grozne tajne Dubaija: Zbog ovog se ide u zatvor!

Komentari 12 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Buntovna
    Buntovna 23:34 12.Rujan 2019.

    nas sudoper (u restoranu) pio sok od grozdja za svoje zemljake, a u stvari je pio lambrusko. imao je pravo jer je lambrusko zaista sok od grozdja hahaha

  • penzic 19:41 12.Rujan 2019.

    Sišao sm poslije 7 mjeeci sa broda, krenuo poslje podne u grad, sa cigaretom u zubima. Čuvar ispred banke je počeo potezati revolver na mene, jer je bio prvi dan ramazana, a vidio je da sam stranac. Navečer u jednom ... prikaži još!m baru svirala grupa 4 muška i 3 žnske, Filipinci. Prvi stol do bine bio je rezerviran za nekog lokalnog moćnika. Na stolu je bio Johnny Walker black label, pola litarski. Muslić je polako sve popio, do kraja glazbe, a onda je jednu od tri Filipinke odveo u sobu na sex. Sutradan isto.

  • penzic 19:44 12.Rujan 2019.

    Jednom Švicarcu su trojica lokalaca silovala 15 godišnjeg sina. Klinca su strpali u zatvor, ali nakon nekoliko dana protjerali su i klinca i oca iz Dubaia. Silovateljima se nije nšta dogodilo.

  • Penzić 22:09 12.Rujan 2019.

    Arapi,muslići su najveći glumci na svijetu ! kada ih netko njihov gleda onda samo klanjaju i ne jedu ako je ramazan. A po noći i kada ih njihov nitko ne gleda piju kao svinje,obžderavaju, pa podriguju i opet piju ! ... prikaži još! Ovo je 100 % istina jer sam radio i živio sa njima 3 godine. Kako samo po noći piju,to treba vidjeti. Ali njima i ne treba puno. za gemišt nisu nikada niti čuli u životu. Žderu po pivi, žestici (njihov ARAK i po viskiju. Čak i postoji arapski viski. U Siriji je koštala boca 5 $.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.