Life
69066 prikaza

HOS-ov logor: "Ljubio sam sliku Ante Pavelića i pio urin"

Komentari 29 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • TelekomStruja 14:31 04.Rujan 2017.

    Baš sam gledao na HRT-u veliku reportažu o tome.

  • brankozuti 20:11 03.Rujan 2017.

    A šta je sad ustaše? Ovo se kao nije dešavalo?

    • mate12 14:27 04.Rujan 2017.

      Pa četnik nije se dešavalo eto jesi sad zadovoljan genocidaš četnički.Trebalo vas je sve potamanit sve ste narode i narodnosti na balkanu zajebavali ništa vam se nije dogodilo što je trebalo stoko.

    • erton 11:13 06.Rujan 2017.

      e Mate samo neka se vama desio blajburg, a bice jos jedan ponovo kako stvari stoje

    • 31dado71 14:24 11.Kolovoz 2019.

      koliko su ono ratova srbi dobili u povijesti? pardon ne ratova nego samo bitki?

  • patkovic 19:48 04.Rujan 2017.

    ipak živa glava

  • 31dado71 14:22 11.Kolovoz 2019.

    koliko textova čak i film o jednom jedinom logoru...da bar 1posto tog prostora date na vukovar ovčaru srebrenicu....................

  • gucmirtl 10:36 04.Rujan 2017.

    Gledaj Zrinx, kod nas nema ustaša u principu, nitko se javno tako nije deklarirao, ali je istina npr. da Bujanec jeste u javnosti u to doba istupao kao vođa ustaške mladeži. Ni na srpskoj strani nije bilo deklariranih četnika, već ... prikaži još! uglavnom pripadnika JNA sastavljenih skroz od Srba, koje si ti i ekipa sve zvali četnicima. Koliko je naša strana priznala zločin u Ahmićima se vidi sada, po tome kako Kordića vodaju po crkvama i svetkovinama širom države.

    • zrinx 16:16 12.Rujan 2017.

      Činjenica je da je u ratu bilo baš četnika. Nisam ih ja niti neka "moja ekipa" tako zvala, nego su oni sami sebe tako deklarirali i imai odgovarajuće odore i svoje vojvode i slično. Meni je jasno da nije svaki ... prikaži još! srpski vojnik bio četnik. Bilo je običnih JNA vojnika, rezervista a bome i baš četnika. Nemoraš mi pričati da ih nije bilo kad sam ih vidjela kod Banja Luke dok rat nije bio pravo ni počeo, tek se u Sloveniji pucalo a kod Banja Luke smo upali u kolonu rezervista i baš četnika sa bradama.

    • zrinx 16:19 12.Rujan 2017.

      Kod nas postoji svijest o zločinima. Svi, ama baš svi u HR znaju za Ahmiće za obitelj Zec i druge zločine. Poanta je u tome da se to kod nas spominje u medijima i diskutira se o tome dok u ... prikaži još!u Srbiji većina ljudi nema pojma o srpskim zločinima po Hrvatskoj i BiH, osim možda o Srebrenici.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.