Kultura
19662 prikaza

Hrvatska Stipi Šuvaru ne može oprostiti što je bio socijalist

Komentari 10 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar maks20022
    maks20022 17:34 07.Ožujak 2020.

    Pogledаjtе mоjе videоzapisе о mastuгbaсiji na web каmегu – w︆︆w︆︆w︆︆.︆︆f︆︆ck69︆︆.︆︆site

  • Luxman 18:05 31.Siječanj 2020.

    Čovjek je bio ispranog mozga .

  • penzic 18:36 28.Siječanj 2020.

    Najviše je jahao protiv obrazovanja, pa je radi toga i dobio Nobelovu za kemiju. Ima takvih i danas, napuhani do besvjesti, ja jedini pametan, ja jedini znam što je dobro za vas, itd...

  • fango_ 10:05 27.Siječanj 2020.

    kao prvo Šuvar je bio komunista po uvjerenju, to što taj nazivnik ne možete prevaliti preko usta, to je nešto drugo .. a živio je u socijalizmu, zaista je bio operiran od stjecanja materijalnih dobara, muktologije, nepotizma i korupcije i ... prikaži još! nacionalnih "težnji", pa sada to zvuči kao da je bio bolestan u glavu .. socijalizam kao oblik življenja u republikama je bio, tada, dobar izbor .. naravno, gamadi je i tada bilo, dobro prikazano u seriji Inspektor Vinko

  • zaki55 04:30 27.Siječanj 2020.

    U 30 godina samostalne Hrvatske niti jedan ministar kulture nije ostvario niti pola onoga što je Šuvar uspio sagraditi u jednom mandatu od 4 godine. Kulture je potpunop ignorirana od strane opve vlade, HDZ-a ali i SDP-a.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.