Life
255909 prikaza

Istina o tome zašto Ronaldova djeca nemaju mamu

Komentari 8 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • JhingleBells 13:04 08.Lipanj 2018.

    Cristiano a ne Christiano! Naučite prepisivat članke kak spada.

  • Avatar Tamara Rogic
    pravafreundin 11:09 08.Lipanj 2018.

    a sto on misli da ako zna sutati loptu da je sad neki savrsenko koji mora imati potomke pa da to savrsenstvo nastavi zivjeti :D :D

  • DADO 09:57 08.Lipanj 2018.

    Moguće je da je gay ali to nije razlog nego to što je jako želio djecu a nikako i nikada lešinarke koje bi se kasnije preko alimentacija ili bilo koji drugi način godinama preko sudova borile za njegovu lovu! Ako ... prikaži još! je to razlog ima palac gore jer do kud je to lešinarenje i to preko djece/alimentacije otišlo je za povračat!

  • Verica 09:09 08.Lipanj 2018.

    da cura mu rodila, al ga nije napravio on. on je bas pravi gay i ne shvacam zasto to taji kad i sljep vidi. Ja licno nemam nista protiv homoseksualaca ali protiv ovih koji se skrivaju imam. A da mije ... prikaži još! ovaj tip ogavan necu skrivati. pljuc

  • vonchy1 07:20 08.Lipanj 2018.

    Pa kaj mi nedugo nije rodila i cura?

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.