Top News
8315 prikaza

Izbori: Analiza kako u Hrvatskoj glasaju mrtvi

Komentari 7 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mad975.IA 20:18 04.Prosinac 2019.

    Kako u Hrvatskoj glasaju mrtvi? Pa ZNA SE!

  • vjaco 16:09 04.Prosinac 2019.

    pa, eto, zahvaljujući esdepeu i vlahi orepku, birački su spiskovi pročišćeni i nitko pa ni esdepe ni vlaho se ne smiju žaliti na "ercegovce" i "pokojne" - samo me interesira zašto svi "ercegovci" i svi "mrtvi" glasuju za hadeze? nije ... prikaži još!e valjda da i pokojni ivica račan glasuje za hadeze?

  • Penzić 15:29 04.Prosinac 2019.

    A kako bi inače pobijedio ADZ ? I Bandić ? Sa Bosnom i Hercegovinom i romićima !!!

  • baljezgate 13:06 04.Prosinac 2019.

    Nastavno na navedeno, policajci čekaju da im date podatke, pa onda dođu do susjeda, rodbine i prva rečenica je: Znate ne bi mi, ali taj i taj vas je prijavio. Radim u jednoj općini i osobno sam poslao njih 720, ... prikaži još! lijepo složeno u tablici, pa su gospoda obrisali do sada preko 500 tih s popisa, znači lijenčine čekaju sve na gotovo, to je jedina istina, a ovaj oficir JNA baljezga gluposti, znači radilo se i prije i sada, sve ovisi o načelniku policije i njegovom tjeranju lijenčina ispod sebe da rade.

  • baljezgate 13:01 04.Prosinac 2019.

    Na ovakve baljezgarije ne može biti drugačiji komentar od korisničkog imena. Kakvi jebeni mrtvi glasaju, ne baljezgajte o nečemu o čemu pojma nemate, nikada niste sudjelovali u radu niti izbornih povjerenstava, niti biračkih odbora, a pogotovo ovaj debil oficir JNA ... prikaži još! koji sere o nečemu o čemu pojma nema. Nevaljana prebivališta su se brisala i prije njega i poslije njega, itekako je moguće to urediti, to je isključivo lijenost policajaca, to jako dobro znam iz iskustva.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.