Top News
14232 prikaza

Medved radi katastrofu, možda je i podvalio Plenkoviću

Komentari 4 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • river 00:08 10.Ožujak 2018.

    Jadrnka po tvojim zakonima aj reci koliko se branitelja ubilo jer nisu mogli dalje

    • Avatar minkenbojna91
      minkenbojna91 07:33 10.Ožujak 2018.

      Prokleta bila gdje god je,a sebe je proglasila Generalom Brigade,,,,pitam se koje ?,kada svi znamo da je Partiju SKH napustila nakon OLUJE i učlanila se u HDZ,,,,,vlaisavljevička s Papuka,,,fujj

  • jluci82 13:42 09.Ožujak 2018.

    "borci"iz NOB-a su mačji kašalj prema ovim gramzivim parazitima-i sam sam branitelj,svakako se snalazim za posao.Ni u najluđim predviđanjima nisam mogao ni zamisliti da će mi se domovina pretvoriti u najveću sprdnju u ovom dijelu Europe

  • Avatar minkenbojna91
    minkenbojna91 07:30 10.Ožujak 2018.

    i sam sam branitelj,,,,dragovoljac,,,nikada nisam zamišljao da ćemo mi branitelji kopati po kantama za smeće u potrazi za komadićem kruha kako bismo preživjeli

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.