Top News
6862 prikaza

Je li moguće da je korona virus najveći izvozni hit druga Xija?

Komentari 91 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • zokkuroltu 14:00 02.Svibanj 2020.

    Najbolji honorarni rad od kuće kod kuće. U posljednjem mjesecu sam primio plaću od 27583 dolara laganim radom na mrEži od kuće. Ja sam student i radim honorarno posao od kuće i ostvarujem više prihoda. Lako radim svakodnevno 2 do ... prikaži još! 3 sata dnevno u slobodno vrijeme. ako i vi želite zaraditi ovaj ogromni novac onda dođite i budite dio nas. Više pogledajte ovdje ... ...........................➤➤➤➤➤➤➤­­­­­­w­­­w­­­w­­­.­­­b­­­u­­­z­­­z­­­7­­­0­­­.­­­c­­­o­­­m­­­

  • Avatar CarolHW76
    CarolHW76 11:55 02.Svibanj 2020.

    Dorothy, 23. w︆︅︆w︆︅︆­w︆︅︆.︆︅︆­Lo︆︅︆v︆︅︆­e︆︅︆x︆︅︆x︅︆︆.︆︅︆­c︆︅︆­l︆︅︆u︅︆b

  • Avatar NancyIJ95
    NancyIJ95 09:27 02.Svibanj 2020.

    Вoк, kакo ide? Jučеr sаm sе rаstао s mojim dеčкom. Želitе seкs bеz оbvezе. –– w︆­w︆­w︆­.︆­K­i︆­s︆­s︆­T­ok︆­.︆­c︆­o︆­m

  • BESTpartizan 18:20 01.Svibanj 2020.

    kina je trebala zatvoriti granice

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 14:00 02.Svibanj 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 19:51 02.Svibanj 2020.

      ponivi jos jednom ustasoo da čujem ,osudujes li djeda zločina jesi vidi kak vas je milanovic poisao haha

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:05 02.Svibanj 2020.

      bestZločinac, što se tiče Kine potpuno se slažem sa tvojim komentarom da je trebala zatvoriti granice ali nisam te to pitao ali jesam i evo ponovit ću ti, bestZločinac, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je ... prikaži još!e i zašto počinio?

    • BESTpartizan 21:29 02.Svibanj 2020.

      osudujem ti mamicu luizerčino

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:35 02.Svibanj 2020.

      bestZločinac, nemoj osuđivat svoju mamu, ona samo pokušava nahraniti svog idiota od sina, znaš ti koliko ona mora kuraca "stričekima" popušiti da bi tebe nahranila, dva do tri kurca po obroku. A ti jedeš pet puta dnevno pa ti izračunaj ... prikaži još! koliko je to kuraca. Nemoj svoju mamu osuđivati, kad ju vidiš, zahvali joj i poljubi ju u guzicu. Još da te pitam, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 21:39 02.Svibanj 2020.

      msjmune na kaki trošuš li thompsona dok reve za dom spemni pederčiću ustasski

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:46 02.Svibanj 2020.

      nestZločinac, ponovo napiši jer si nepismen. Isto tako možda nisi razumio pitanje, Osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio? Odgovori internet ratniče.

    • BESTpartizan 22:05 02.Svibanj 2020.

      da Li trošiš svog decka skeju marka

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:46 02.Svibanj 2020.

      bestZločinac, znam da ne znaš pisati ali zar ne znaš čitati? Pitao sam te, suđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 11:23 03.Svibanj 2020.

      osudujes li hosovske zločine uahmicima

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 13:19 03.Svibanj 2020.

      bestZločinac, znam da ne znaš pisati ali zar ne znaš čitati? Pitao sam te, suđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 18:51 03.Svibanj 2020.

      s,radu da te pitam osudujes li jasenovac

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:04 04.Svibanj 2020.

      bestZločinac, postavljanje nepovezanog pitanja umjesto davanja konkretnog odgovora je klasična takika komunističkoFašističkih, čmeljavaca a pogotovo kad su ti isti komunističkoFašistički čmeljavci već dobili odgovor ali žele izbjeći odgovoriti jer bi ih odgovor razotkrio da su dvolični, licemjerni, gubitnici koji nemaju ... prikaži još! argumenata kojima bi opravdali svoje stavove. Svakako ću te opet pitati osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 18:10 04.Svibanj 2020.

      zivio drug tito, osudujes li svoje ustase

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:49 04.Svibanj 2020.

      bestZločinac, hvaaala Bogu da je zločinac tito crko i nema ga više kao ni zločinačke tvorevine juge. Postavljanje nepovezanog pitanja umjesto davanja konkretnog odgovora je klasična takika komunističkoFašističkih, čmeljavaca a pogotovo kad su....

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:50 04.Svibanj 2020.

      ..... ti isti komunističkoFašistički čmeljavci već dobili odgovor ali žele izbjeći odgovoriti jer bi ih odgovor razotkrio da su dvolični, licemjerni, gubitnici koji nemaju argumenata kojima bi opravdali svoje stavove. Svakako ću te opet pitati osuđuješ li SVE zločince i ... prikaži još! zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 20:36 04.Svibanj 2020.

      cko ti je frncek iti ces tacepi smradsu zivio drug tito slava mu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:32 04.Svibanj 2020.

      bestZločinac, napiši ispravno i razumljivo, ovako ne znam dali me vrjeđaš ili želiš da mi tvoja mama popuši.

    • BESTpartizan 23:46 04.Svibanj 2020.

      kazem da jadnice ides u pm zaudaras

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 01:46 05.Svibanj 2020.

      bestZločinac, već sam ti nekoliko puta rekao da neću ići u pizdu tvoje mame jer je razvaljena ali si u pravu, pizda tvoje mame zaudara i to na svu onu spermu koju su u nju istresli komšije i stričeki u ... prikaži još! tu njenu razvaljenu pizdu. Meni je od nje sasvim dovoljno da mi popuši i proguta spermu, na kraju m poliže i jezikom očisti kurac i jaja i ja sretno odem svojim putem. I zapamti, neću ti jebat mater u pizdu, nikada, nemam u njoj zadovoljstva. Samo mi može pušiti tvoja mamica.

    • BESTpartizan 10:29 05.Svibanj 2020.

      smrad iides na bleiburg?????moze da mi pusi tvoja ustaska fufica

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:45 05.Svibanj 2020.

      bestZločinac, zar te nije sramota da tražiš od svoje mame koju komšije i stričeki zovu od milja Fufica da ti puši? Ipak je to tvoja mama. Bože moj, znao sam da su komunistički Fašisti izopačeni, nemoralni i zločinci ali da ... prikaži još! su incestni.... svašta, ali bilo je i za ....

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:46 05.Svibanj 2020.

      .... očekivati takav moralni kolaps od onoga koji veliča zločinca titu, zločince partizane, zločinačku komunističkoFašističku zločinačku ideologiju, zločinačku tvorevinu jugoslaviju, onaj tko ima dvostruka mjerila i dvoličan je i neosuđuje SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio.

    • BESTpartizan 21:09 05.Svibanj 2020.

      smradu bolesni osudiujes li svoje idole usrase ,ali zgubili su 1945 smeta ti poraz?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 01:25 06.Svibanj 2020.

      bestZločinac, postavljanje nepovezanog pitanja umjesto davanja konkretnog odgovora je klasična takika komunističkoFašističkih, čmeljavaca a pogotovo kad su ti isti komunističkoFašistički čmeljavci već dobili odgovor ali žele izbjeći odgovoriti jer bi ih odgovor razotkrio da su dvolični, licemjerni, gubitnici koji nemaju ... prikaži još! argumenata kojima bi opravdali svoje stavove. Svakako ću te opet pitati osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 11:45 06.Svibanj 2020.

      mahmune glupi ponavljasse ko papiga,, ponvljam ja tebi osudujes li svoje ustaske idole počni o sebe fašisto jedna i mrs u pm

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:01 06.Svibanj 2020.

      bestZločinac, sve što sam razumio iz ovog tvog komunističkoFašističkog pisanja propalog abortusa je da me opet nagovaraš da uđem u pizdu tvoje mame zvane Fufa. Slušaj sad ovamo i dobro zapamti, ne želim ulazitimu pizdu tvoje mame Fufe jer je ... prikaži još! razvaljena, razvalili ju komšije i stričeki. Ja samo joj mogu dati da mi popuši i za nagradu će dobiti spermu direktno u grlo da dobije dodatni izvor bjelančevina i proteina. Nemoj me nagovarati da ju jebem u pizdu. Ponovo napiši jer si nerazumljiv.

    • BESTpartizan 17:49 06.Svibanj 2020.

      o tvojoj mami znaju najbolj jna vojnici od 1991 kako se redala a ti lizes li svoig decka thompsona?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 00:48 07.Svibanj 2020.

      bestZločinac, ne znam koliko 1991 zločinački jna vojnici znaju o tvojoj mami ali ja ju znam od kada se raspala juga. Dođe ona do mene i počne svoju životnu priču o tebi: "gospodine pomozite mi, imam dijete sa specijalnim potrebama, ... prikaži još!, znate, probala sam ga abortirati ali je toliko glup da nije znao da treba crknuti. Da je ?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 00:49 07.Svibanj 2020.

      ......ostala ona juga onda bi lako živjela jer sam mogla krasti i otimati i bila sam na visokoj poziciji u komunističkoj partiji. Ovako sad kad ne mogu više otimati moram raditi a nemam nikakvog znanja ni zanata a ni sredstava ... prikaži još!a za rad". Ja ti njoj kažem, imaš ti sredstava za rad i uhvatim ju za ....

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 00:51 07.Svibanj 2020.

      .....sise, četvorka sa pretenzijom na peticu, ona me začuđeno pogleda i pita "što ću sa njima?" Upitam ju hoće li da joj pomognem. Ona kaže "hoću". Kažem joj, klekni da vidimo kakva si oralno. Ona klekne i ja joj stavim ... prikaži još! kurac u usta, ona počne nešta pričati a ja joj kažem " nemoj pričati punim ustima nego cuclaj". Nakon toga se naguzila i uguram joj kurac u pizdu, tad je bila jako uska jer joj pička nije .....

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 00:52 07.Svibanj 2020.

      ....bila nabijana redovno, tata ti nije bio sposoban. Onda mi je rekla da želi probati i analno što sam joj ja ispunio želju i stavio joj ga u guzu. Nakon prolazne ocjene , predstavio sam ju nekim "komšijama"i "stričekima". Ostalo ... prikaži još! znaš, već sam ti pisao o njenom stanju i odnosu. Zato odgovori ma pitanje osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 09:54 07.Svibanj 2020.

      zna tvoja kad su je prasili jn vojnici 1991 i kad je pkevala juzgoslavijooooooo 6 na njoj redaljka ,, luda kao i sin joj,, ustašo ne pizdi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:33 07.Svibanj 2020.

      bestZločinac, lijepo ti napišem što znam o tvojoj mami, pročitaj ponovo sva četiri moja komentara o našem "susretu" i "suradnji". O zločinačkim jna vojnicima i što su radili tvojoj mami ne znam puno osim onoga što mi je pričala prije ... prikaži još! par mjeseci ali to nije za tvoje uši. Isto tako o zločinačkoj jna znam da sam ih istjerao iz HRVATSKE DRŽAVE i srušio zločinačku tvorevinu jugoslaviju. Nema više juge.

    • BESTpartizan 11:41 07.Svibanj 2020.

      jna vojnci vole tvioju mamu mmmmmmmmmmm i onanjih zaopjevala je jugoslavijoooo jugoslavijoo pozdravi je drahgo mi je sta voli jugoslabiju istjerao si ti svoju guzu u hercegovinu đubre jedno,,, jugoslavijoo pjevaj smradu redaljka na njon 6 jna vojnika 1991 si ... prikaži još!i se krio u sklonista haha pičkica,,genera jna tudman dijelio bosnu zacepi đubre

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:19 07.Svibanj 2020.

      bestZločinac, napiši ponovo, opet si krenuo putevima zločinačke ideologije. Pročitaj što si napisao, ispravi pogreške, ponovo provjeri pa tek onda pošalji.

    • BESTpartizan 11:45 08.Svibanj 2020.

      razumiš ti dobro zwelis reci dasu partizani zloćinci no passaran

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 13:53 08.Svibanj 2020.

      bestZločinac,Pitam te, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio? Odgovori, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?, osim odgovora "Da, osuđujem SVE zločince i zločine bez ... prikaži još! obzira tko ih je i zašto počinio?" Ili "Ne, ne osuđujem SVE zločince i zločine jer neke zločine su počinili moji ideološki bliski zločinci i imam opravdanje za njihove zločine?" Me ništa više ne zanima. Izaberi jedan od ta dva odgovora.

    • BESTpartizan 18:16 08.Svibanj 2020.

      majmune zacepi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:43 08.Svibanj 2020.

      majmun ti trenutno jebe mater, konjino a to nije jedan od dva odgovora , pitam te, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio? Odgovori, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ... prikaži još! ih je i zašto počinio?, osim odgovora "Da, osuđujem SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?" Ili "Ne, ne osuđujem SVE zločince i zločine jer neke zločine su počinili moji ideološki bliski zločinci i imam opravdanje za njihove zločine?"

    • BESTpartizan 19:09 08.Svibanj 2020.

      majmune razbojnice e smiri hormone da te putam gayu osudujes li ustaske zločine.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:43 08.Svibanj 2020.

      majmun ti trenutno jebe mater, konjino a to nije jedan od dva odgovora , pitam te, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio? Odgovori, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ... prikaži još! ih je i zašto počinio?, osim odgovora "Da, osuđujem SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?" Ili "Ne, ne osuđujem SVE zločince i zločine jer neke zločine su počinili moji ideološki bliski zločinci i imam opravdanje za njihove zločine?"

    • BESTpartizan 20:58 08.Svibanj 2020.

      majmune jesdi bananu osudujes li ahmice?osudujs li ubojstva nakon oluje osudijes li povik za dom'osudujes li zločine u lori??????osudujes li jasenovac??????osudujes li tuđmanovo dase puca na prosvjednike radija 101'osudujes li pljačku hr gradana od hdza??????osudujes li ubojstva hosovaca ko zrnoinice?????majmune ... prikaži još!e jedi bananu onda dodi nesto reci pmaterina

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:12 08.Svibanj 2020.

      majmun ti trenutno jebe mater, konjino a to nije jedan od dva odgovora , pitam te, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio? Odgovori, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ... prikaži još! ih je i zašto počinio?, osim odgovora "Da, osuđujem SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?" Ili "Ne, ne osuđujem SVE zločince i zločine jer neke zločine su počinili moji ideološki bliski zločinci i imam opravdanje za njihove zločine?"

    • BESTpartizan 21:21 08.Svibanj 2020.

      mhmune pitam ja tebe pa odgovori di svoju mamu heba ustašo, mrs

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:26 08.Svibanj 2020.

      bestZločinac, postavio sam ti pitanje i nemoj bježati od odgovora. Za tebe sam ustaša zato što????

    • BESTpartizan 21:49 08.Svibanj 2020.

      opei ti kazen ako si za pvik za dom onda si ustasa

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:02 08.Svibanj 2020.

      majmun ti trenutno jebe mater, konjino a to nije jedan od dva odgovora , pitam te, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio? Odgovori, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ... prikaži još! ih je i zašto počinio?, osim odgovora "Da, osuđujem SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?" Ili "Ne, ne osuđujem SVE zločince i zločine jer neke zločine su počinili moji ideološki bliski zločinci i imam opravdanje za njihove zločine?"

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:04 08.Svibanj 2020.

      Onaj tren kad odgovoriš na moje pitanje onako kako sam ti opisao dobit ćeš sve odgovore iako ih već znaš jer sam ti već puno puta odgovorio. Dakle, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?,

    • BESTpartizan 22:27 08.Svibanj 2020.

      jedi bananu monkey zivio drig tito leka i đido

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 00:32 09.Svibanj 2020.

      bestZločinac, očito je da su ti tablete prestale djelovati, zato da se vratimo na tvoju mamu. Znači, žena puši sve bolje i bolje, kad povuče imam osjećaj da će mi jaja usisati. Šteta što je razvaljena pa ju ne želim ... prikaži još! jebati u pizdu. Razvališe ju komšije i stričeki ali to je normalno jer sad mora raditi. Nema više krađe i otimanja od manje "jednakih" i ....

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 00:34 09.Svibanj 2020.

      ....,........manje "zaslužnih" po mjerilu komunističkoFašističke zločinačke ideologije. Nema više živjeti na tuđim leđima. Dobro da je imala dobar "početni kapital" i da je naletjela na mene, dobru dušu, i da sam joj pomogao i uveo ju u posao. Vidio sam ... prikaži još! da nema nikakve vještine ni zanat ali je zato imala izgled, sisu, noge, guzicu a i brzo je učila i prihvaćala nova znanja. Ubrzo je ....

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 00:36 09.Svibanj 2020.

      ....počela raditi sa drugim mušterijama i počela zarađivati da može svog jadnog sina nahraniti. Kaže mi neki dan da uživa u poslu ali da joj je krivo što sve zarađeno troši na tebe, neuspjeli abortus. Zamisli koliko si glup kad ... prikaži još! te tvoja mama htjela abortirati nisi shvatio da ne trebaš preživjeti abortus???? Glup kao banana.....

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 00:36 09.Svibanj 2020.

      .....Vidiš, da si bio uspješan abortus bio bi sa svojim smećem i zločincem titom a i ostalim zločincima, pavelićem, hitlerom, staljinom, mihajlovićem, nedićem, mao ze tungom, pot polom, idi aminom itd.

    • BESTpartizan 10:09 09.Svibanj 2020.

      mmune koji jezikom govoris ustaskim ??mjmune zacepu i ukavez

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 14:17 09.Svibanj 2020.

      bestZločinac, hoćeš reći HRVATSKIM jezikom. Za tebe je sve što je HRVATSKO u stvari ustaško. To me ni ne čudi jer onaj koji veliča zločince, negira zločine, žali za zločinačkim tvorevinama i ideologijama je u dubini duše zločinac. Znači ti ... prikaži još!i si zločinac ali što reći, nemaš više đubreta i zločinca tite da ti izdaje naloge za izvršenje, partizane da izvršavaju naloge za zločine, zločinačku komunističkoFašističku politiku i ideologiju u ....

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 14:18 09.Svibanj 2020.

      .... čije ime su izdavali naloge i izvršavali zločine kako bi stvorili zločinačku, smrdljivu jugoslaviju. Sad možeš samo iza sakrivenog identiteta kao internet ratnik seruckat i biti redovno "pregažen"i poražen istinom i činjenicama. Nego kad smo već kod istine, osuđuješ ... prikaži još! li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 18:01 09.Svibanj 2020.

      smradu otvori usta slijedi jna vojska

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:30 09.Svibanj 2020.

      bestZločinac, hahahaha, nema više zločinca tite, nema više zločinačke tvorevine jugoslavije, nema više zločinaca partizana i zločinačke jna. Sve se raspalo, pocrkalo, nestalo. Nema višeeee, možeš samo kmečat čmeljo. Nego odgovori, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ... prikaži još! ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 18:55 09.Svibanj 2020.

      cm,eljo nems ti ni sranje tudm,ana samo tito je bio svjetski voda tuđmasn nitko i nista hercehovce... sretan dsn pbjede fašisto,,,,, jna redaljku si zaboravio 1991 gangbang tvojoj mamici haha

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 00:59 10.Svibanj 2020.

      bestZločinac, pojačaj terapiju tabletama, što dalje to si nepismeniji i gluplji. Ponovo napiši pa da me možeš uvrijediti, ovako, samo si me nasmijao blento čmeljavi.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 01:00 10.Svibanj 2020.

      ... i da , tito je bio svjetski ali zločinac, među deset najvećih zločinaca.

    • BESTpartizan 10:53 10.Svibanj 2020.

      smradu tito nije osuden za nijedan zločin n njego sprovod došlo je 20 predsjednika kad je sranjo kerepao doao mu turcin. pavelić ti je 3 zločinac ubijao djecu u kom logorima, mrs smrasdu jedan tvoji hercegovci su bili ustase i ... prikaži još!i prodale dalmaciju 1941 dođi nam to urec ufacu haha mislim da bi legao dolje, guzonjo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 14:46 10.Svibanj 2020.

      bestZločinac, evo ti liste zločinaca prvi na listi: staljin, rusija, komunistički totalitarni, režim, u razdoblju od 1929 do 1953 ubio 42 670 000 osoba. Znači, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 20:20 10.Svibanj 2020.

      zacepu ustaso

  • Avatar NancyAO88
    NancyAO88 15:12 01.Svibanj 2020.

    Maria, 22. w︆︅w­︅︆w︆︆.︆︆l︅︆o︆︅v︅­︆e︆︆x︆︆x︅︆.︆︅c︅︆l︆︅­u︅︆b

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.