Znanost
32516 prikaza

Jezivo upozorenje: Oceani će proključati

Komentari 9 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • vitomir 09:57 08.Srpanj 2017.

    Trampu budaletino jedna na čelu si države koja najviše utječe na klimatske promjene.Opameti se već jednom dok ne bude prekasno.Bog neka ti prosvijetli pamet!!!!

  • šolman 13:28 07.Srpanj 2017.

    Hrvatski se kaze planet a ne planeta. Kad preuzimate tekstove iz srpskih izdanja prevedite ih.

    • vlado 16:09 07.Srpanj 2017.

      kurac moj ti znaš šta je hrvatski a šta srpski

    • šolman 16:14 07.Srpanj 2017.

      Cuj stari planet je u hrvatskom imenica muskog roda. Ostavi se ku*ca on nije tema mog upisa.

    • crazy.dictator 13:50 08.Srpanj 2017.

      solman@ je u pravu. kaj se baziramo na nebitne stvari kakove su klimatske promjene. moramo se okrenuti onom bitnom a to je pravopis jer vec sada moramo utvrditi dali ce covjecanstvo zbog klimatskih promjena uginuti ili izginuti :-)

    • šolman 14:33 08.Srpanj 2017.

      Momak, novine su javno glasilo i kao takove duzne postovati pravopisna pravila. S druge strane ne vidim kako ce klimi na Zemlji pomoci to da pisemo srpskim. Ako hoce ja cu preci i na cirilicu.

    • crazy.dictator 08:57 09.Srpanj 2017.

      javno glasilo nam je puno kriminala u reziji manjih ili vecih"domoljuba"pak se nist ne bunite, valjda zato jer laprdaju hrvatskim jezikom

    • šolman 07:17 11.Srpanj 2017.

      Kriminal nije domoljubna kategorija, ima ga i medju strankama koje se ne busaju patriotizmom. Inace tema teksta nije kriminal.

    • crazy.dictator 07:04 12.Srpanj 2017.

      oni mi se manje gade upravo zato kaj se ne busaju u prsa domoljubljem

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.