Life
12019 prikaza

Jožina arhiva tajnih službi teška je 400 kg - što će biti s njom?

Komentari 99 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • hrdavid 07:14 09.Srpanj 2020.

    Kad sam procitao ovo sa Jamesom Bondom shvatio sam kakav je idiot Boris Rašeta. Pa glupane glupi,prvi spomen o Bondu se dogodio 1953.

  • banibad 04:45 20.Lipanj 2020.

    Najbolji honorarni rad od kuće kod kuće. U posljednjem mjesecu sam primio plaću od 27583 dolara laganim radom na mrEži od kuće. Ja sam student i radim honorarno posao od kuće i ostvarujem više prihoda. Lako radim svakodnevno 2 do ... prikaži još! 3 sata dnevno u slobodno vrijeme. ako i vi želite zaraditi ovaj ogromni novac onda dođite i budite dio nas. Više pogledajte ovdje ... ...........................➤➤➤➤➤➤➤ is.gd/cHflrs  

  • Dr.kam 14:21 23.Srpanj 2020.

    Bravo Joža, on je skupa sa Titom i Tuđmanom tamanio ustaško govno sve do Bleiburga...Takve i Bog čuva, zato je doživio stotku...

  • hamexo 04:30 19.Lipanj 2020.

    Ovo je najbolji posao koji Google sada plaćA. Prvog mjeseca primio sam 29736 dolara za rad 3 sata dnevno. Počeo sam prije četiri mjeseca i odmah sam ponio kući najmanje 7835 do 9454 dolara tjedno

  • BESTpartizan 10:28 18.Lipanj 2020.

    ma opet desnicarske patke nije limanmolić bio u hdzu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:29 08.Srpanj 2020.

      Najvažnije je da svi osuđujemo SVE zločince i zločine bez odzira tko su i zašto su počinjeni, jel tako? Nije bitno kojoj političkoj opciji i ideoligiji pripadamo. Zločinci su zločinci a zločin je zločin.

    • BESTpartizan 10:44 27.Srpanj 2020.

      evo dosadnjakovic ustaski

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 11:03 27.Srpanj 2020.

      bestZlolinac, odgovori na pitanje i pokaži svoje lice. Osudi SVE zločince i zločine bez obzira tko su i zašto su počinjeni ili pokaži da si dvoličan da imaš dvostruka mjerila i da opravdavaš komunističke zločine.

    • BESTpartizan 19:29 27.Srpanj 2020.

      1945 si izgubioo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 01:06 28.Srpanj 2020.

      bestZločinac, kako to misliš?

    • BESTpartizan 10:45 28.Srpanj 2020.

      dobro ti znas kako mislim toto nije nikoga napao nixon je u viuetnamu bacvio 10 000 napalm bombi nitko u americi nije rekao da je zloćinac recimokoga je tito napao i ne piz,,

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 14:10 28.Srpanj 2020.

      bestZločinac, pitam te kako to misliš da sam izgubio 1945.?

    • BESTpartizan 18:20 28.Srpanj 2020.

      izgubio si znas ti kako ujo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:28 28.Srpanj 2020.

      bestZločinac, kako sam izgubio 1945 kad nisam bio ni rođen?

    • BESTpartizan 21:34 28.Srpanj 2020.

      desi srbine recimi kogaje tito napao od 1945 do 1980 neces naci nijedan podatak nikoga,,, da je usao tenkovima ili avionima.u partizanima je bilo 70 posto hrvata ,u partizanima je bilo 10 postokomunista,a tvojihosovci su rusili spomenike antifašsta samo sto ... prikaži još!to su mali 5okraku a hrv imena,,,, da nije bilo hitlera ne bi bilo ni partizana bio bi ti kralj petar

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:20 28.Srpanj 2020.

      bestZlolinac, opet te pitam, kako sam ja izgubio 1945.?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:25 28.Srpanj 2020.

      bestZločinac, nebitno koga je ili nije netko napadao, ako je počinio zločine onda je zločinac bez obzira tko je on bio. Mao tsetung, staljin, hitler, lenjin, tito i ostali. Ako je bilo 10%komunista kako su onda držali vlast nad 90% ... prikaži još! stanovništva i vrši zločine nad njim?

    • BESTpartizan 22:35 28.Srpanj 2020.

      ti si budala ustaso

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 06:51 29.Srpanj 2020.

      bestZločinac, nisam budala a nisam ni ustaša nego si ti shvatio da sam u pravu i nemaš odgovor na moje argumente pa pokušavaš bezuspješno vrijeđati jer te istina boli.

    • BESTpartizan 10:50 29.Srpanj 2020.

      ma mozres ti pricati koliko hoces da nije tita ne bi bilo ni istre dalmacije hrvatsdke i ustava iz 1974 tako da možeš blejat koliko hoces

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 13:22 29.Srpanj 2020.

      bestZločinac, hoćeš reći da je to opravdanje za zločine koje je počinio? Ustav iz 74 je morao napraviti jer bi mu se tada tela vlast iz ruku. Morao je smiriti one koji su znali za zločine i što radi komunistički ... prikaži još! totalitarni režim. U svakom slučaju možeš titu, partizane i komunjare opravdavati koliko hoćeš ali oni su zločine počinili i zločinci su. Nema opravdanja.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 13:24 29.Srpanj 2020.

      ....samo osuda SVIH zločinaca i zločina bez obzira tko su i zašto su počinjeni.

    • BESTpartizan 18:13 29.Srpanj 2020.

      majmune najveci si ti zločinac i goni se u pm smece jedno sudi ustaski rezim tuđmanovu prodaju voijovara zčločin ubagorima ahmice , tko si ti fašisto da propitkujes, trebao si ti na goli otok ici bio simiran ko bubica u jugi,,

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:17 29.Srpanj 2020.

      bestZločinac, ja sam taj koji osuđuje SVE zločince i zločine bez obzira tko su i zašto su počinjeni. Ti stalno opravdavaš zločine koje su počinili partizani po nalogu i uz odobravanje zločinca tite u ime zločinačke komunističke ideologije za...

    • BESTpartizan 20:13 29.Srpanj 2020.

      partizaninisu radili zloćine ako kazes koje navedi pa da ti ja kazem borci posteni nisu zloičinci kao tvoji fašisti ustase koji su prodali dalmaciu okupatorima

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 02:40 30.Srpanj 2020.

      bestZločinac, još mi nisi odgovorio kakve veze ja imam sa ustašama. To što sam HRVAT? ja osuđujem SVE zločince i zločine a ti pokušavaš naći opravdanje za komunističke zločine. Poštenih boraca je bilo i u tome si upravu, u svim ... prikaži još!im vojskama i na svim stranama.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 08:33 30.Srpanj 2020.

      bestZlolinac, nemaš odgovor?

    • BESTpartizan 10:53 30.Srpanj 2020.

      ti nisi hrvat nego bosanac drugo da imas to dsu ti doli trece da bilo ih je zna se tko je bio na kriboj strani pa ti meni idi objasnjavat 2 svj rat imas li odgovor opsuđujes li zločin u gruborima?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 15:11 30.Srpanj 2020.

      bestZločinac, ti si nevjerovatno glup. Koliko ti puta trebam reći da ja osuđujem SVE zločince i zločine bez obzira tko su i zašto su počinjeni? Nisam kao ti da pokušavam zločinca i zločine opravdati. I na krivoj i na pravoj ... prikaži još! strani je bilo poštenih vojnika, boraca, ratnika. Isto kao što je i na jednoj i na drugoj strani bilo i onih koji su činili zločine. Ja tebi trebam objasniti sve jer si pod debelim utjecajem komunističke propagandne mašinerije (lažiranja istine)

    • BESTpartizan 19:13 30.Srpanj 2020.

      ja tebi kazem jedno ti drugo ti si taj koji osuduje i pljuje po nasim dal, borcima za slobodu zatzoi si za mene fašista iu stasa i nemoj okjrecati moje rijeci

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:18 30.Srpanj 2020.

      bestZlolinac, tko okreće tvoje riječi? Ja sam taj koji osuđuje zločince, SVE zločince i bez obzira na kojoj strani su se borili. Jel ti to možda imaš opravdanje za zločince? Klasična komunistička zločinačka strategija. Kad netko ukaže na istinu koja ... prikaži još! se ne podudara sa komunističkom propagandom ideologijom i razbija mit o "komunističkoj bezgrešnosti" naziva ga se ustašom, fašistom jer nemaju argumente kojima bi pobili činjenice, dokaze i istinu o zločinima koje su tito i komunjare počinile.

    • BESTpartizan 23:03 30.Srpanj 2020.

      opet ti ponavljam a ti n razumiješ

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:54 31.Srpanj 2020.

      bestZločinac, što ne razumijem? To da ti zločine koje su počinili partizani po nalogu tite u ime komunističke ideologije opravdavaš jer su se borili na pobjedničkoj strani? Jel ti razumiješ da zločinca i zločine ne postoji opravdanje bez obzira tko ... prikaži još! su i zašto su počinjeni?

    • BESTpartizan 18:32 31.Srpanj 2020.

      partizani su ti deda lovili ustaso

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:23 31.Srpanj 2020.

      bestZločinac, kakav je to argument? Zlolinački? Nemaš odgovor na moje argumente? Istina je surova i bolna.

    • BESTpartizan 21:51 31.Srpanj 2020.

      osudujes li zločine iu gruborima?????

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 02:09 01.Kolovoz 2020.

      bestZločinac, Ja sam taj koji osuđuje zločince, SVE zločince i bez obzira tko su i zašto počinjeni. Hajde da te čujem da i ti isto osuđuješ SVE ali BAŠ SVE zločine i zločince? Ili ti to možda imaš opravdanje za ... prikaži još!a zločince? Reci ako imaš. Koje je opravdanje za zločin?

    • BESTpartizan 10:10 01.Kolovoz 2020.

      partizani nisu zločinci

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:24 01.Kolovoz 2020.

      bestZlolinac, Ako misliš da nisu zločinci onda nemaš bojazni za osuditi SVE zločince, jel tako? Problem je u tome što ti znaš i svjestan si da su činili zločine pa zato ne možeš osuditi BAŠ SVE ZLOČINCE i ZLOČINE jer ... prikaži još!er bi tako osudio njih i njihove zločine. Tvoje osobno mišljenje o partizanima, titi, jugoslaviji i komunistima me ne zanima, nebitno je, bezvrijedno. Previše si zadojen komunističkom ideologijom i propagandom.

    • BESTpartizan 12:19 01.Kolovoz 2020.

      nisu člinili zloćine i9 ne vrijedaj anmtiofašizam jel ti jasno... mne ne zanmima tvoje mišljenje jer si glupan

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:59 01.Kolovoz 2020.

      bestZločinac, antifašizam nema veze sa zločinima koje su partizani počinili po titinom nalogu u ime komunističke ideologije. Ako se boriš protiv fašizma to ne znači da možeš činiti zločine. Posebno ne poslije rata. Najveći "antifašisti" odnosno komunisti koji se sakrivaju ... prikaži još! iza naziva antifašisti su počinili najveće zločine. Vidim da ne možeš osuditi SVE zločince i zločine? Znam da ne možeš jer si svjestan si da bi tako osudio i njih.

    • BESTpartizan 19:05 01.Kolovoz 2020.

      ustaso zacepi ine zaudaraj

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:14 01.Kolovoz 2020.

      bestZlolinac, istina boli? Ne možeš osuditi "svoje" zločince? Potpuno te razumijem. Ipak si ti naučen na komunističku zločinačku propagandu ispunjenu lažima, sakrivanjem i izvrtanjem istine, preuveličavanjem, pripisivanja svojih zločina drugima, uveličavanje brojeva i izmišljanja događaja i povijesti.

    • BESTpartizan 21:35 01.Kolovoz 2020.

      znaci osudsujes zločine ujasenovcu gruboima ahmicima ,,,bravo

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:14 01.Kolovoz 2020.

      bestZločinac, Ja sam taj koji osuđuje zločince, SVE zločince i bez obzira tko su i zašto počinjeni. Hajde da te čujem da i ti isto osuđuješ SVE ali BAŠ SVE zločine i zločince? Ili ti to možda imaš opravdanje za ... prikaži još!a zločince? Reci ako imaš. Koje je opravdanje za zločin?

    • BESTpartizan 10:13 02.Kolovoz 2020.

      ti osudujes samo partizane koji NISU zločinci

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:51 02.Kolovoz 2020.

      bestZlolinac, koji dio nisam bio jasan? Kad kažem SVE ZLOČINCE i ZLOČINE onda mislim SVE ZLOČINCE i ZLOČINE. Nisam kao ti koji pokušavaš opravdati zločin time što su se tito i partizani koji JESU POČINITELJI ZLOČINA i JESU ZLOČINCI borili ... prikaži još!i na pobjedničkoj strani.

    • BESTpartizan 18:21 02.Kolovoz 2020.

      io slavit oluju zna se sta ste radili ugruborimaqa

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:44 02.Kolovoz 2020.

      bestZlolinac, ti kriminalci koji su počinili te zločine su procesuirani i nemaju nikakvu vezu sa provođenjem VELIČANSTVENE, PRAVEDNE, ČISTE, POBJEDNIČKE VRO. "OLUJA". Osudom i procesuiranjem titinih i partizanskih zlolina "oprali" bi antifašističku pravednu borbu. Nego što nego slaviti VELIČANSTVENOM PRAVEDNOM, ... prikaži još!, ČISTOM, VRO "OLUJA" koja je početak kraja velikosrbijanske agresije i okupacje HRVATSKOG teritorija koju su započeli zločinačka, komunistička, tzv. "jna".

    • BESTpartizan 23:45 02.Kolovoz 2020.

      osudujes li oluju i grubore?????sramoto DOSTA da li su te trošili sačić i ekipa , osudujes li grubore ?to ti je oluja?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 01:23 03.Kolovoz 2020.

      bestZločinac, vidimo se na proslavi VELIČANSTVENE, OPRAVDANE, ČISTE VRO "OLUJA" kao i svake godine. Trošim ti mamu dok ti se tata prevrće u grobu od sramote kakvog je sina imao. Spasio se daljnje sramote kad je umro. Jadan čovijek ali ... prikaži još! barem ti ti je mama u sigurnim rukama. Dobiva puno proteina i bjelančevina oralno.

    • BESTpartizan 10:57 03.Kolovoz 2020.

      slavi tu oluju imad tamo svojih nabijaca troši sacica i sve generale mahku ti j,,, troši te ce tebe sasčoć gay a cermak isto,,, tvoj otac i mama su mora bit bili bolesni kli pijani kad su te pravili jer si spao ustasa

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:32 03.Kolovoz 2020.

      bestZlolinac, opet si pobudalio i ne znaš što pišeš. Smiri se. Povest ću na proslavu VELIČANSTVENE, OPRAVDANE, ČISTE VRO "OLUJA" i tvoju mamu. Neka zaradi neku "ustašku" KUNU od NAS HRVATSKIH BRANITELJA, NAJVEĆIH I PRAVIH ANTIFAŠISTA jer smo se borili ... prikaži još!i protiv komunističko Fašističke tzv. "jna". Mi nismo kao zločinci komunisti, titini zlolinci partizani i deseti zločinac dvadesetog stoljeća tito da se lažno prikazujemo antifašistima da bi uveli zločinačku komunističkoFašističku tiraniju.

    • BESTpartizan 20:45 03.Kolovoz 2020.

      haha ne brini svi cete se ljubit gore pussy party 5 8 u kninu hahahaha da li cete posjetut grubore,,, znaci generali c biti gore opa bit ce ti dečki puno u oluji mmmmmm opet on o partizanima pa djedasu ... prikaži još!dasu ti ulovili zločinca ,,,, izvidnice bit ces razvalijen da li ces sačića ili onog s glavom imat ces dečki puno gore da li cete rvat za dom spremni

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:23 03.Kolovoz 2020.

      bestZlolinac, rekao sam ti da vodim tvoju mamu sa sobom. Pa nisam ja partitan, komunist, jugoslaven, tito, hoću reći nisam ja zločinac. Ja sam ANTIFAŠIST, pravi, dokazani. Tvoja mama voli biti samnom jer želi okajati grijehe iz vremena zlolinačke jugoslavije ... prikaži još! kad je otimala i prisvajala imovinu onih koji nisu mislili kao komunisti ili onih čija joj se imovina svidjela. Sad redovno "odrađuje klečeću pokoru". Nisam čuo da si osudio SVE zločince što uključuje i zločinca titu? Dakle?

    • BESTpartizan 22:52 03.Kolovoz 2020.

      znaci biti ce redaljka u kninu tko ce koga haha sramota ti si fašust jer dasi ANTOFAŠIST onda bi reko partizani nisu zločinci negoi ustase i četnmici nijemci talijani,,,ti si gay dokazani 5 8 na oluji redaljka generali vs vojnici, ... prikaži još!, uzivaj bolime znasta ... ponovit cu tito nije zločinac a uzivaj u oluji najvecoj bruki haha tvoja mama voli klececu pkoru o je dfokazala 1991,, uzivaj kad te sačić bude trošio irevite tompsona

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:05 04.Kolovoz 2020.

      bestZlolinac, pa zar nisi shvatio? Ako sam ti rekao da vodim tvoju mamu na proslavu VELIČANSTVENE, OPRAVDANE, ČISTE VRO "OLUJA" naravno da će biti redaljka. Pa ne vodim tvoju mamu jer mi se sviđa nego da zaradi koju "ustašku kunu" ... prikaži još! i napuniti ju proteinima i bjelančevinama. Ja jesam PRAVI ANTIFAŠIST upravo zato jer osuđujem SVE zločince i zločine bez obzira tko su i zašto su počinjeni a to uključuje i zločince partizane, zločinačku komunističku ideologiju a pogotovo zločinca titu.

    • BESTpartizan 18:40 04.Kolovoz 2020.

      gaycino ides sutra na gay paradu hoces li s krsticevicvem ili gotovinom haha ma bravo tako sredih sve ti si FAŠIST hocete li ići u grubore,....redaljka u kninu izvidnice razbojnice mrs u pm

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:56 04.Kolovoz 2020.

      bestZločinac, pa obećao sam tvojoj mami da ću joj osigurati redaljku sa HOSOVCIMA i da će zaraditi za više kruha i mlijeka da može nahraniti svog retardiranog sina to jest tebe. Bitt će veselo u HRVATSKOM KRALJEVSKOM GRADU KNINU.

    • BESTpartizan 18:58 04.Kolovoz 2020.

      ma mozes redaljku generalima malo cete revat topsona malo cecu neka i pupovca s vama dernek za 5 hosovci te prase i oni isto??????pa ti si pravi gay swinger ustaski haha sutra gay derne u kninu haha ustaso napni se degeneriče

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:17 04.Kolovoz 2020.

      bestZlolinac, neću tvoju mamu voditi na redaljku generalima, nije ona toliko dobra u "obradi" muških spolovila. Ona je za dobra za "komšije" ali obećao sam joj da ću joj pomoći da ju obrade Hosovci kako bi zaradila malo više "ustaških ... prikaži još!h kuna". Kaže to je jedino pravilno da se malo iskupi za otimačinu koju je provodila u zločinačkoj tvorevini jugoslaviji koju je na zločinu stvorio zločinac tito sa svojim izvršiteljima zločina zločincima partizanima.

    • BESTpartizan 21:30 04.Kolovoz 2020.

      ustaso jedini ces ti bit posexan od cro ar,y da oluja koji dernek haha sramota,,,, ustaske kn ce nestat 2023 tad ce ti plenkovic piškit ufaci kadbudes brojao EURO.. hosovci su zločinci fašisti,,,tito ti je razvalio mamu ibaku idedu... partizani ... prikaži još! su pobjednici pusionicaru gemeralskih kita majmune jedan munjeni

    • BESTpartizan 21:31 04.Kolovoz 2020.

      da li osudujes zločine u oluji ?da li cete sutra pipkat ljub cesic rojs

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:32 04.Kolovoz 2020.

      bestZlolinac, nisi shvatio da neću tvoju mamu davati generalima? Previše je ružna a i nije nešto dobra u "obrađivanju" muških spolovila. Odlučio sam da tvoju mamu neću dati Hosovcima. Neka ju praše "komšije", bit će im dobra. Hosovci će dobiti ... prikaži još! tvoju sestričnu. Probao sam ju, odlična je. Otiđi sutra tati na grob, zapali mu svijeću i pomoli se Bogu za njegov miran san i obećaj mu da nikada više nećeš veličati zločince titu i partizane. Osudi SVE zločince i zločine kao i ja.

    • BESTpartizan 10:58 05.Kolovoz 2020.

      nabijem te papak tebe i oluju poslusaj you tube partizanske pjesme i nek te prase generali dobar si gay

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:34 05.Kolovoz 2020.

      bestZločinac, evo tvoja sestrična kaže da si glup jer joj upravo dokazujem da nisam homić. Hasnije ide HOSOVCIMA na koljenima. Rekao sam ti da neću tvoju mamu voditi HRVATSKIM GENERALIMA i HOSOVCIMA. Nije ona dovoljno lijepa i nije baš znalac ... prikaži još!lac u pušenju da bi imala tu čast. Tvoja mama je za "komšije" ili nižu vrstu, jugoslavene. Ali zato tvoja sestrična je umjetnica, prava kurva, sve zna.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:43 05.Kolovoz 2020.

      .... I da, bestZlolinac, SRETAN TI DAN POBJEDE, DAN HRVATSKIH BRANITELJA, DAN DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI dan kada smo mi ANTIFAŠISTI izborili konačnu pobjedu nad komunističkim i velikosrbijanskim fašizmom i sad imamo cjelovitu HRVATSKU DRŽAVU dok je smrdljiva, zločinačka tvorevina jugoslavija godinama ... prikaži još! prije toga već nije postojala a đubre i zločinac tito je strunio i odavno zaboravljen i nalazi se u paklu zajedno sa svim najvećim zločincima dvadesetog stoljeća. On je deseti na listi.

    • BESTpartizan 17:23 05.Kolovoz 2020.

      hahaha koji pederčić daj reci jeli ti sakejo uvalio ozada ustaski ayu, da li si bio na derneku profitera,,,, menbi mozes cestitat 29 11 i nista vise... hrvatska hahaha sta je to hrvatska haha jedini antofašisti su partizani tupsone sada ... prikaži još!a idi troši skeju hitlera

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 18:19 05.Kolovoz 2020.

      bestZločinac, rekao sam ti da tvoja mama može jedino "obrađivati""komšije" i najniži oblik života jugoslavene. Nema ona pristupa HRVATIMA. Od sad kad bude meni htjela pušiti morat će mi platiti. Tvoja sestrična je upravo otišla od mene kod Hosovaca. Bit ... prikaži još!t će dobro napunjena, ne brini. Zaboravio sam reći za tvog oca, "Laka mu HRVATSKA zemlja" ne jugoslavenska, jugoslavije više nema a titi kažem "teška ti srbijanska zemlja đubre jedno zločinačko"

    • BESTpartizan 18:49 05.Kolovoz 2020.

      ka t kazem ustaso da mozs vikat za kitu spremni dok klečis ispred skeje ,,, đubre jedno sestricnu nemam mozes na punit svog dečka marku skeju zini sliijedi skejo haha gay party gotov

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 19:55 05.Kolovoz 2020.

      bestZločinac, pa zar se samo ja moram brinuti da tvoj otac počiva u miru u HRVATSKOJ zemlji? Zamisli da je morao biti zakopan u jugoslavenskoj? Dobro je, dočekao je HRVATSKO uskrsnuće. Govorim mu, "Mirno spavaj nesretniče, ja se molim Bogu ... prikaži još! za tebe kad neće onaj tvoj čmeljavi sin". Sestrična ti je odlična pušačica, bit će "ustaških kuna".

    • BESTpartizan 20:02 05.Kolovoz 2020.

      ma znam da te jr skejo trošio ozada voliš gay hosovce ustaske, hrvatska haha šta je hrvatska nabijem te,,,,, sestrinu nemam a htio bi rodaka gayu dobar si ha ha ,,, ustaskih kn nema euro stize,, ,, čmeljo gubavi usrani,, ... prikaži još!, spoavat ces ti u hrvatskoj zemlji,, puši ga skeji

    • BESTpartizan 20:03 05.Kolovoz 2020.

      pali te skejo haha jesi bio na swin partyu jugoslavijooooooooooooo jugoslavijoooooo cuio sam da su svi pjevali

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 09:00 06.Kolovoz 2020.

      bestZlolinac, šteta što ne smiješ iz kuće jer ti mama ne dopušta. Jučer je bilo ludo i nezaboravno. Došla moja ekipa pravih ANTIFAŠISTA (ne kao t koji se sakrivaš iza naziva antifa a veličaš zločince i njihove zločine) koji su ... prikaži još! se borili protiv komunističkofašističke tzv "jna" a kasnije protiv velikosrbijanske agresije i pjevali HRVATSKE pjesme (ne jugoslavenske) u srcu HRVATSKE DALMACIJE (ne u jugoslaviji, ne postoji više) u HRVATSKOM GRADU( ne u partizanskom) u HRVATSKOJ DRŽAVI. BOGU VIJERNI!!!

    • BESTpartizan 10:54 06.Kolovoz 2020.

      ustaspo začepi nabijem tebe i tvoj dernek... mogu ja iz kuce ali ti ne mozes jer si obocna kukavica ti si se borio protov playstationa mrs majmune

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:45 06.Kolovoz 2020.

      bestZlolinac, imaš pozdrave od mojih prijatelja, suboraca, sudionika VELIČANSTVENE , PRAVEDNE I OPRAVDANE, ČASNE I ČISTE VRO "OLUJA". Pokazao sam im naše "razgovore", nisu se mogli prestat smijati, pogotovo kad su čitali ono tvoje hvalisanje i veličanje zločinca tite i ... prikaži još!i partizana. Urnebesn si koliko si nemoćan i glup.

    • BESTpartizan 22:03 06.Kolovoz 2020.

      imas pozdrave od partizana je takvim budalama i nista ne preostaje nego se smijati TITO NIJE ZLOČINAC nego pobjednik u ratu,,, DOSTA

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:15 06.Kolovoz 2020.

      bestZločinac, tvoje mišljenje o zločincu titi, zločincima partizanima je nebitno, ali ujedno i jako smiješno. Evo da ti čika izvidnik objasni. To što su se zločinac tito i njegovi izvršitelji zločina, zločinci partizani i komunisti borili na pobjedničkoj strani ne ... prikaži još!ne opravdava i ne umanjuje njihove zločine, titu kao nalogodavca zločina, zločinaca izvršitelja zločina partizana i komunista i komunističke zločinačke ideologije ne oslobađa krivnje za izvršene i neprocesuirane zločine.

    • BESTpartizan 22:53 06.Kolovoz 2020.

      to pricaj za oluju izločin u gruborima sad slusaj kako ti reve skejo za dom spremni to pises otuđmanu da tako je zavrsio bi u haagu

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 23:22 06.Kolovoz 2020.

      bestZločinac, poveži u glavi to što hoćeš reći, napiši, pročitaj i provjeri jel to ono što si mislio ali da bude i drugima razumljivo. Onda pročitaj i provjeri još jednom, tek toliko da se uvijeriš u ispravnost i razumljivost napisanog. ... prikaži još!. Ako si siguran da je to ono što želiš reći, pogotovo ako želiš nekoga ne možeš pisati jugoslavenskim, nepismenim, retardiranim načinom kojeg samo ti i ostali retardirani jugoslaveni možete razumjeti. Piši na HRVATSKOM JEZIKU čmeljo. BOGU VIJERNI I ....

    • BESTpartizan 10:40 07.Kolovoz 2020.

      njonjo pičkice idi veličat marka skeju hrvatski jezik ti govori bosanskim ti si fašist ibudala bogu vjerni tko je bog ebo te luda

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 23:09 07.Kolovoz 2020.

      bestZlolinac, za tebe sam fašist jer sam ti rekao istinu koju već odavno znaš ali kao i svi komunistički zločinci koji su zadojeni mržnjom prema svima koji misle drugačije od njih pribijegavaš etiketiranju kojim bi skrenuo pažnju sa poznate činjenice ... prikaži još! zlolinačke naravi zločinaca partizana, komunista koji su vršili zločine po nalogu zločinca tite u ime zlolinačke komunističke ideologije. Vjera u Boga je dovela do raspada zločinačke tvorevine jugoslavije

    • BESTpartizan 18:03 10.Rujan 2020.

      zto si fašist i ustasa... vjera u tvoji psihu, koji bog to ne postoji ti bi trebao kamen udarat na golom otroku razbojniče,,

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 00:55 11.Rujan 2020.

      bestZločinac, u svakom slučaju trebaš osuditi SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio. Tako ćeš postati antifašist ali nećeš nikada biti PRAVI ANTIFAŠIST kao što sam ja jer se nisi borio protiv fašista. Ja sam ... prikaži još! se borio protiv fašističkokomunističke jna i srušio zločinačku, fašističku, smrdljivu tvorevinu jugoslaviju i protiv velikosrbijanske fašističke agresije. Vidiš kako je lijepo pisati HRVATSKIM JEZIKOM. Razumljivo, povezivo, u temi i još sve istinito. ŽIVJELA HRVATSKA.

    • BESTpartizan 10:05 11.Rujan 2020.

      borio sa se protiv fašista iborim se s takvim kao sta si ti pisi jugoslavenskim jzikom... srušio si ti svoju mamu retardu zivjela jugolavija i dalmacija,

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:23 11.Rujan 2020.

      bestZločinac, slažem se s tobom ŽIVJELA HRVATSKA DALMACIJA!!!! Hvala Bogu srušena je zasrana, zločinačka tvorevina jugoslavija. Nije isto biti "internet ratnik" kao ti, psovati, prijetiti i vrijeđati iz sigurnosti svoje sobice jer te ne može nitko fizički kazniti i boriti ... prikaži još!i se protiv fašista onako kako sam se ja borio protiv komunističkofašističke jna i velikosrbijanske fašističke agresije. Zato i kažem da ne možeš nikada biti PRAVI ANTIFAŠIST kao ja. Osudi SVE zločince i zločine...

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:31 11.Rujan 2020.

      ... bez obzira tko su i zašto su počinjeni pa ćeš moči biti mali, slabašni antifašist. Nemoj biti fašističkokomunistički čmeljavac. Sretan ti dan rušenja zločinačke smrdljive tvorevine jugoslavije i sretan ti dan kad je krepao najveći zločinac na ovim prostorima ... prikaži još! a deseti zločinac na listi najvećih zločinaca dvadesetog stoljeća, smrdljivi, zasrani zločinac tiito. Hvala Bogu nema ih više.

    • BESTpartizan 12:22 11.Rujan 2020.

      ne hrvatska nego repuvli9kadalmacija...hrv je nasjeveru a tvoj dom je čitluk ... ti si se bori os kokošima u svom selu jadnice smrdljiv ti je tudman i hdz lopovski,,

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 13:01 11.Rujan 2020.

      bestZlolinac, opet tvoja nepismenost dolazi do izražaja. Kad ćeš shvatiti da kad se dopisuješ sa HRVATSKIM BRANITELJOM, PRAVIM ANTIFAŠISTOM koji živi i uživa u srcu HRVATSKE DALMACIJE u HRVATSKOJ DRŽAVI trebaš pisati HRVATSKIM JEZIKOM na HRVATSKOM OTOKU VISU u HRVATSKOJ ... prikaži još! DALMACIJI u HRVATSKOJ DRŽAVI? Smrdljivi, jugoslavenski jezik je zločinački i ne koristi se od kako je zločinačka tvorevina jugoslavija srušena i bačena u septičku jamu povijesti. BOGU VIJERNI I ...!!!!

    • BESTpartizan 19:13 11.Rujan 2020.

      nanijem te smradu nksdi ti branitelj nego pizdonja

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:50 11.Rujan 2020.

      bestZločinac, pa jel ti vidiš što si napisao na usranom jugoslavenskom jeziku? Znaš li uopće što želiš napisati? Ti si toliko glup da ni sam ne znaš što želiš. Ti bi bio antifašist kao ja a nećeš osuditi SVE zločince ... prikaži još! i zločine bez obzira tko su i zašto su počinjeni. Ti bi bio antifašist kao ja a veličaš zločince i negiraš, opravdavaš zločine. Ti bi bio antifašist kao ja a plačeš i veličaš zločinačku tvorevinu i ideologiju. Ne ide to tako. Osudi SVE zločince i zločine pa ćeš polako napredovati.

    • BESTpartizan 09:43 12.Rujan 2020.

      ustaso nema ti vise pavelića

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 09:52 12.Rujan 2020.

      bestZločinac, pavelić nema utjecaja na mene i ja ga nikada nisam i neću veličati jer ja osuđujem SVE zločince i zločine i takvo tvoje pisanje me ne "pogađa". Ma drugoj strani tebe jako pogađa činjenica da nema više onog zločinačkog, ... prikaži još! smrdljivog đubreta tite kojeg ti veličaš i negiraš njegove zločine. Pazi sad ovo; nema više zločinca tite, nema više zločinačke tvorevine jugoslavije. Dok ne osudiš SVE zločince nećeš biti antifašist. Za tebe su to jako bolne činjenice i zato slobodno kmeči.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 10:06 12.Rujan 2020.

      ... dobro je, nije izgorio moj maslinik na HRVATSKOM OTOKU VISU. Hvala Bogu.

    • BESTpartizan 10:57 12.Rujan 2020.

      ti si fašđsta i mora te pogadat ne trkeljaj majmune glupi bezobrani,, tito zivi vjecno vratio je nasu dalmaciju koju je porodao tvoj glavinja štakorejedan na vis ti neces nikaddoci, i jos ti jednom ponavljam zivio drug tito, evome s ... prikaži još! petokrako na glavi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 21:57 12.Rujan 2020.

      bestZločinac, to je tvoja sramota što imaš zvijezdu petokraku, nisam ti ja kriv. Ali to ti neće donijeti da postaneš antifašist kao ja. Veličanje zločinaca, zločinačkih ideologija i politika, zločinačkih tvorevina, negiranje ili opravdavanje zločina je odlika zločinačke komunističke i ... prikaži još! fašističke stoke, marve i zvijeri.

    • BESTpartizan 10:58 13.Rujan 2020.

      osudujes li j povik zadom spremni

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 16:55 13.Rujan 2020.

      bestZločinac, ti si uz to i bestGlupan. Još nisi shvatio što znači kad netko kaže " osuđujem SVE zločince inzloline bez obzira tko su i zašto su počinjeni" Ti nisi shvatio što znači biti PRAVI antifašist? Ti nikada nećeš biti ... prikaži još!i antifašist, čak ni onaj mali a kamoli ovakav kao što sam ja. Ti si mali, glupi, zločinački, komunistički orijentirani fašist koji veliča, opravdava i negira zločince i zločine...

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.