Top News
3005 prikaza

"Karamarko je moj prijatelj, i danas bih ga podržao"

Komentari 4 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • petielement 21:07 09.Kolovoz 2017.

    Nikica nismo mali, Karamarko jest po prirodi dobar čovjek ali je u životu napravio jednu jedinu ali neoprostivu pogrešku, digao je ruku na ljude koji su ga stvorili a to se neoprašta nigdje i nikome.

  • mExpress 18:27 09.Kolovoz 2017.

    "Karamarko je moj prijatelj, i danas bih ga podržao"... A ja mislio da je Valentić koliko toliko bistar čovjek.

  • ursuss 20:01 09.Kolovoz 2017.

    naravno, istog su kova-domoljubnog, privatizacijskog,vjerodostojnog... valjda zato....

  • kiropraktičar 22:21 12.Rujan 2017.

    Nikice Valentiću: Pokrij se ušima i živi to malo do te ne uhitimo i procesuiramo...LOPOVE NAD LOPOVIMA, POPLJAČKAO SI HRVATSKU I HRVATE S JOŠ NEKOLICINOM BANDITA KAO ŠTO SI TI, LOPOV SI I ČEKA TE GROZNA KARMA, I TVOJU OBITELJ ... prikaži još! TAKOĐER, PORED TOGA TO ĆE TI BITI SVE ODUZETO!

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.