Top News
2119 prikaza

Kolinda žali zbog stradanja Srba

Komentari 4 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • zvona23 23:28 05.Kolovoz 2017.

    Bitno je da nitko ne izgovori riječi isprike, jer se za ispričati nemamo kome. A to se pogotovo zadnjih dana pokušava izvuči iz vrha politike od raznih udruga koje sisaju naš novac. Isprika za Oluju je jako opasna, jer srbi ... prikaži još! to samo čekaju da bi mogli likovati kako su jadni napadnuti, odvratna igra srba i smradova iz nevladinih udruga koje mi financiramo a mrze sve Hrvatsko i Katoličko... Sam se srbi nama mogu ispričati i platiti svu štetu...

    • crazy.dictator 12:48 06.Kolovoz 2017.

      vidim da ste veliki fan komunista s obzirom da podrzavate stav da oni koji prvi napadnu (ustaski rezim komuniste) ne zasluzuju nikakovu milost. izgleda da se slazete i sa onime sto su partizani pocinili tijekom kriznog puta jer su saveznici ... prikaži još! proglasili antu i njegovu ekipu odmetnicima i time ih stavili izvan zastite ratnih zakona pa stoga nikada nisu osudili partizane za ono sto su pocinili

  • Avatar Zlata Barbalic
    zelda 13:25 06.Kolovoz 2017.

    Pa žena ima pravo,nećemo se dovjeka klat i svađat,vrag tamo vrag ovamo,nisu ni Rvati cvijeće,dajte zaposlit taj Knin a ne trošit pare na te već dosadne obljetnice,život ide dalje,neče Vam Srbi bit krivi kad Vam svi gradovi opuste,ovaj Plenki samo ... prikaži još! misli na svoju guzicu,baš je taj vidio ni vojske ni rata...Posjetila sam tvrđavu u Kninu i bila zadivljena veličinom te fortifikacije,pozdrav Kninu iz Rijeke...

  • tignac 00:14 06.Kolovoz 2017.

    početi pisati peticiju za aboliciju i nema nam druge

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.