Life
98880 prikaza

Laži o koroni: Držanje daha, češnjak, sladoled, vrući čaj...

Komentari 167 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BESTpartizan 19:17 21.Ožujak 2020.

    ne pomaze ništa

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:59 21.Ožujak 2020.

      bestZločinac, ti se nemaš što brinuti. Korona nema smrtonosan utjecaj na djecu do devet godina.

    • BESTpartizan 21:25 21.Ožujak 2020.

      ozbiljno ima li na nacionaliste kao ti imat ces koronu uskoro ,

    • BESTpartizan 21:26 21.Ožujak 2020.

      hoces li moliti boga u crkvi kad je korona?ha ha

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 23:07 21.Ožujak 2020.

      bestZločinac, utječe isto kao i na sve ostale. Korona nije dvolična i nema dvostruka mjerila prema ideologijama, nacionalnosti i ne štiti Zločince. Ona utječe na čovjeka. Tko tek sad moli Boga a nije do sada živio prema Božjem nauku nije ... prikaži još!e baš u milosti Božjoj.

    • BESTpartizan 23:48 21.Ožujak 2020.

      tata ti je zločinac ustaso... dobi ces koronu idi u izolaciju, bog hahaha on ce ti pomoći nece ujo nema ga idi spavat

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 01:24 22.Ožujak 2020.

      bestZločinac, nisam ustaša. Ja sam samo čovjek koji nije dvoličan i nema dvostruka mjerila. Ja osuđujem SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i iz kojeg razloga ili ideologije. Osuđuješ li ti ili si i dalje dvoličan i imaš ... prikaži još! dvostruka mjerila? Bogu hvala na dosadašnjem zdravlju i pomoći. Nastavit ću živjeti Božji nauk.

    • BESTpartizan 10:04 22.Ožujak 2020.

      ma ti si bestnacista začepi nazivaj tatu zločincem ti zivi tog boga mojeg neces nikad vidjet mrš

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 11:28 22.Ožujak 2020.

      bestZločinac, tvojeg Boga? Ti imaš Boga? titu Zločinca? Božjim naukom smatraš Zločinačku komunističku ideologiju?

    • BESTpartizan 11:43 22.Ožujak 2020.

      jesi bio ucrkvi moliš li toga boga pomaze li ti ,,hahaha moj bog je tito, a sada zacepi njonjo lizi kako te nijesram biti domoljub i katolik

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 12:46 22.Ožujak 2020.

      bestZločinac, kakva osoba je onaj kojem je Zločinac tito, Bog? Što bi trebao biti ako ne Katolik i Domoljub????? Možda Zločinac komunist, Zločinac tito, Zločinac patrizan, živjeti prema Zločinačkoj komunističkoj ideologiji????

    • BESTpartizan 17:28 22.Ožujak 2020.

      jasam komunist partizani su oslobodili zemlju od tvojih fašista ne kaki ti si fasist

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:42 22.Ožujak 2020.

      bestZločinac, smiri se, polako. Fašisti nisu moji pogotovo ne ustaše i pavelić. A u današnje vrijeme najveći fašisti su komunisti i takozvani "antife". Urazumi se, tito je Zločinac, komunizam je Zločinačka ideologija, partizani su Zločinci.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:43 22.Ožujak 2020.

      ....Doduše nisu svi partizani bili zločinci ali nisu ni svi ustaše bili zločinci ali ideologije i politike za koje su se borili su zločinačke a postupci prema drugima su zločini. Zločinac pavelić je vodio zločinačku ustašku politiku i bio zapovjednik ... prikaži još!k ustašama koji su činili zločine.

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:43 22.Ožujak 2020.

      .....Zločinac tito je vodio zločinačku komunističku ideologiju i socijalističku politiku i vodio je zločince partizane koji su činili zločine. Ne prihvaćanje istine i opravdavanje zločina, podržavanja i hvaljenje zločinaca zbog pripadnosti nekoj ideologiji je ravno zločinu.

    • BESTpartizan 22:00 22.Ožujak 2020.

      idi mu madrid ustašo luzeri ste bili 2945 i sad kmecis tu hahaha luzeru šugavi

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 14:27 26.Ožujak 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločine bez obzira tko ih je počinio i zbog koje ideojogije ili politike ih je počinio?

  • Avatar CarolAE83
    CarolAE83 12:57 18.Travanj 2020.

    Vrhunski рrsati pilići samо nа оvоm mjestu! Slijeditе vezu i nеćе vаm biti žаo! – w­­w­­w­­.­­k­­i­­s­­s­­i­­a­­.­­c­­l­­u­­b

  • ImeldaFanucci 10:52 24.Ožujak 2020.

    Prestao sam s uredom i sada. Radim od kuće 175 sati po satu radeći od kuće radeći ovaj jednostavan kućni posao na mreži. Zarađujem 22854 USD mjesečno radeći na mreži 4 sata dnevno. preporučio sam ti da probaš. nećete izgubiti ... prikaži još! ništa, samo ga isprobajte na sljedećoj web stranici i zarađujete svakodnevno ... Za više detalja ..............➤➤➤➤­­­­­­w­­­­­­w­­­­­­w­­­­­­.­­­­­­h­­­­­­e­­­­­­l­­­­­­p­­­­­­5­­­­­­4­­­­­­.­­­­­­c­­­­­­o­­­­­­m­­­­­­

  • e896dd9a09ba99c6813f2b562c147259be337d39 19:57 12.Travanj 2020.

    Dorothy, 34. w­­w­­w­­.Lo­­v­­e­­x­­x­­.­­c­­l­­u­­b

  • f729ce85130d7bc12198c77a88089b222e3d845a 21:46 13.Travanj 2020.

    Upгаvo sam кuрio seкsi donjе rubljе. Žеlim vidjеti? Роsjetite stranicu –– w­w­­w­­.­­K­­i­­s­s­­T­­o­­k­­.­­c­­o­m

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.