Top News
44665 prikaza

Lošo ima teoriju: "Požari će vratiti Jugoslaviju"

Komentari 17 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • pojmanemam 16:38 20.Srpanj 2017.

    Čovjek ima razrađenu teoriju koju je napisao u svojoj knjizi. Eto čuda, pojavio se moment za besplatnu reklamu.

  • Paradox 09:42 19.Srpanj 2017.

    Sve to stoji,znaci da podatke ima iz pov.izvora.zasto prikrivati imena?Veci bi mu potez bija da se isprsio I poklonio 1 mirovinu za ugrozene a ovako iz fotelje davati podrsku moze I moja pok.baba.ja nebih nikoga okrivio osim sunca I suse ... prikaži još! to je uzrok., a krivi smo mi jer smo postali sebicni oholi zavidni ne brinemo se o svom dvoristu.Gdje nam je sad ta elita iz bruxela?Bas smo Europa.cast ljudima koji se bore nadljudskim naporima bez puno sredstava gasiti nemoguce.Tko ce stetu namiriti?

  • Avatar una1
    una1 18:21 18.Srpanj 2017.

    Ne boj se Lošo, neće se vratiti. Paranoja je gadna bolest.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.