Top News
23197 prikaza

Ovako je Dalićka postala jedna od najbogatijih ministrica

Komentari 7 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pavica Blažević
    blaze272@htnet-dsl 08:01 11.Svibanj 2018.

    grebatorica kojoj su upravo mostovci omogučili da ona danas drma i vlada

  • modva 18:30 15.Veljača 2018.

    lopov lopov lopov

  • Kuburamile 20:16 15.Veljača 2018.

    Krenulo je a žena je i jako štedljiva... Katastrofa

  • renavoid 23:52 15.Veljača 2018.

    da sam bar i ja na toj crnoj listi ..... eh, postavio ju, podijeliti ce bratski i svi sretni .... a valjda ce i mali petrov nesto dobiti za svoje zasluge u cijeloj prici

  • snježnileopard 09:24 17.Veljača 2018.

    kritičari , možete vi laprdati ali ona ima ono što nema večina muškaraca, a to su jajca, kad se legalizira pljačka, muškarčine šute, eventualno prirede logorovanje na asfaltu, kad Slovenci ulaze na naš teritorij muškarčine opet šute.... itd, a ona ... prikaži još! je rekla da ja sam napisala jer sam za to kompetentna i što sad, gdje su akademske muškarčine/rrvatine da nešto konkretno poduzmu ili ju demantiraju.. mislim stvarno argumentirano pobiju njene tvrdnje a ne fantaziraju…

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.