Life
29188 prikaza

Mit o Nijemcima: Ne rade više od nas, ali rade nešto drugo

Komentari 6 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Snowman 17:07 24.Rujan 2019.

    To sa napumpanim novcima (Marschalplan) je bajka . Sto su Amerkanci dali su bili proizvodi, njihov visak. Ni manje ni vise.

  • tgr14698 13:20 08.Srpanj 2019.

    Ovo je najbolji posao koji Google sada plaća. DobIo sam prvi mjesec od 27936 eura za rad 3 sata dnevno. Počela sam prije četiri mjeseca i odmah sam kući odnijela najmanje 7645 do 9264 eura tjedno. ------>>>> www.WebJob33.Com

  • Avatar Olgintinna
    Olgintinna 01:24 08.Srpanj 2019.

    Znaš li gdje mogu naći ženu za jednu noć? Idite na > > > www.Bredhot.Com

  • felix-s 18:25 07.Srpanj 2019.

    Rad, red i disciplina. To je jedina tajna njihova uspjeha, kao i japanskog sedamdesetih godina. Znači, radi odgovorno i bez propitkivanja slušaj nadređenog, to je učikovito u vojsci, u tvornici i u državnoj upravi, ali nije tamo gdje se traži ... prikaži još!i samoinicijativa (u čemu smo mi svjetski prvaci) i razmišljanje svojom glavom (što nam fali). Primjer: naš vozač će na svoju ruku krenuti rutom za koju misli da je kraća ali neće pogledati pod kamion prije nego krene ispred škole. Kod njih je obratno.

  • dragann 13:10 07.Srpanj 2019.

    Kako su partizani ratovali samo protiv Švaba ,a nikad protiv Prusa ili Bavaraca.Zasto smo poistovjetili Svabe s Njemcima,tek kasnije sam i ja skuzio da su Svabe njemacki pokrajinski narod kao ova dva spomenuta.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.