Life
145867 prikaza

Najljepša Hrvatica ikad: Nitko ne zna zašto se ubila

Komentari 7 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • brla 13:44 10.Ožujak 2017.

    Sad se neki naslađuju na tuđem-zlu:Sramota!!!!!

  • Jugoivo 14:19 08.Ožujak 2017.

    Jedna od mnogih žrtava građanskog, pa i bratoubilačkog rata (od 1991.). Vječni pokoj jugoslavenskoj ljepotici!

    • Achmed_The_Dead_Terrorist 13:52 29.Listopad 2017.

      Kakvog građanskog rata? Kod nas nije bilo građanskog rata, nego si Srbi izvršili agresiju na Hrvatsku!!! I Nikica je bila hrvatka ljepotica, a ne jugoslavenska.

    • Jugoivo 14:45 06.Studeni 2017.

      Achmed (čita se valjda i amerikanizirano, Ahmed), kako da ne, ujutro se probudili Srbi (t.j. JNA), i počeli tući sve što je hrvatsko-muslimansko. Ne lupetaj koješta, pa tvoji se, čini mi se da si Musliman, no svejedno; Vidi kako je ... prikaži još! obračunavao V Izetbegovićev korpus protiv Abdićevaca!

    • Jugoivo 14:53 06.Studeni 2017.

      A ti matalane, znači opančari, starosjedioci, pravoslavci, Crnogorci, Srbi, većinski koji su živjeli u Dubrovniku?. Dubrovnik, inače "slobodna republika" je bio hrvatski tek u administrativnim granicama Jugoslavije! Tvoja usta su ko g..... Ne zazireš od smradi što govori!

    • Achmed_The_Dead_Terrorist 23:48 10.Studeni 2017.

      Ma po čemu se, genijalče, tebi čini da sam ja Musliman? Doduše, koliko mrziš Amerikance, nije niti čudno da ne znaš engleski.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.