Top News
5124 prikaza

Cijeli svijet mu se smijao: Trumpov govor neslavno propao

Komentari 4 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mad975.IA 13:37 27.Rujan 2018.

    Baš me zanima, jel` se i predsjednica svih `rvatina, smijala.

  • mad975.IA 13:35 27.Rujan 2018.

    "Ne želimo rat, ali ako ćemo morati braniti svoju zemlju, onda ćemo to napraviti, razorit ćemo Sjevernu Koreju" Oni brane svoju zemlju tako da razore, Vijetnam, Irak ili Libiju, a ni jedan vijetnamac, iračanin ili libijac nije, sa namjerom da ... prikaži još! u bilo kojem smislu ugrozi Ameriku, kročio na njeno tlo. Zanimljiva obrana, razaranjem zemalja, koje do Amerike, ne mogu ni na soplavi, doći.

  • Avatar CountD
    CountD 12:13 27.Rujan 2018.

    tramp i njegovi pajdasi nece nikome reci kako da zive u cega da vjeruju itd. pa to je najbolji vic ove godine. koliko ono ti ameri nisu ratovali od njihove samostalnosti - mislim 17 godina ako se ne varam. taj ... prikaži još! tramp je komicar nema boljeg

  • jluci82 10:52 26.Rujan 2018.

    Znam tko se nije smijao.Jedna visokopozicionirana plavuša u našoj politici.Na spomen riječi kramp ili tramp se Pavlovljevim refleksom odmah sva ovlaži.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.