Kultura
37775 prikaza

Ubijao je po Lici, a iza sebe ostavio groblje žrtava

Komentari 9 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bamshak Obadiah
    Bamsharkobaze 02:05 21.Lipanj 2019.

    Pozdrav Prijatelji su Bamshak Obadiah, ovdje sam kako bih informirao sve što sam doživio online kada sam tražio kredit. Izgubio sam mnogo novca tražeci zajam dok nisam upoznao VLADIMIRA FINANCIAL INVESTITORA. Tko mi je pomogao dobiti kredit od 60000 eura ... prikaži još! po kamatnoj stopi od 2%. Ako trebate kredit i ako ste ozbiljni, savjetujem vam da poslušate moj savjet i kontaktirate je putem e-pošte: (vladimirafinancijskiinvestitor@yahoo.com) za vaš zahtjev za kredit, hvala na slušanju

  • centirion 06:39 20.Lipanj 2019.

    Bio je srbin koji je pljačkao po našoj Slavoniji,uostalom kao i mnogi prije i oko njega ! Tako je i skončao

  • Avatar Sekmiassa
    Sekmiassa 01:36 20.Lipanj 2019.

    Znaš li gdje mogu naći ženu za jednu noć? Idite na > > > www.Sexcoss.Com

  • BESTpartizan 09:58 19.Lipanj 2019.

    razbojnik

  • crazy.dictator 21:02 18.Lipanj 2019.

    kada sam bio dijete pricala mi je jedna stara rodaka da je kao dijete prisustvovala vjesanju caruge i ekipe . carugu je opisala upravo kao na slikama a pricala je da je on na vjesalima umro brzo ali da je ... prikaži još! prpic"plesao"dosta dugo s obzirom da je krvnik bio nestrucan pa nije uzeo u obzira da je prpic imao vrlo snazan vra pa nije doslo do loma kicme nego se je na vjesalima gusio nekih 15-20 minuta. pricala je i da je tu ekipu prvi puta srela koju godinu ranije kada su u sumi brali jagode...

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.