Life
116291 prikaza

Izvještaj s Ferenščice: Nije lako s Komšićima, bojimo se

Komentari 10 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sansan 13:07 11.Travanj 2018.

    SRAMOTNA JE DRŽAVA u kojoj policija i sudstvo sve to tolerira. I sama sam žrtva nasilja, policajac koji je došao na uviđaj mi je na moje riječi da se bojim jer mi je bivši muž kriminalac koji se upravo vratio ... prikaži još! s izdržavanja zatvorske kazne rekao: Gospođo, on vas sada može tužiti jer ste to rekli, on je odslužio kaznu i to je uvreda za njega. !!!!!!!!!!!!

  • crazy.dictator 12:27 11.Travanj 2018.

    nije to od 90-e. takovi likovi postoje oduvjek samo su ranije bili nesto rijedi. sjecam se prije rata je kod bolnice vrapce neki libijski student curu koja je sa njimzatrudnjela isto izboo nozem (srecom i cura i djete su prezivjeli) ... prikaži još! student je izrucen Libijiu a panduri koji su ga otpratili pricali su da ih je na aerodromu u Tripoliju sacekala libijska vojska i izvela uhapsenika iz zrakoplova a casnikmu je na travi pored piste pucao u glavu. dali su objasnjenje da je on osramotio svoju Libiju

  • Avatar dudek1
    dudek1 10:47 11.Travanj 2018.

    nazalost gotovo svaki kvart ima likove poput ovih i to od 90 tih godina

  • omer 05:57 12.Travanj 2018.

    ispada sad da su skoro svi bosanci isti, jer ova obitelj je bacila jako veliku ljagu na većinu ljudi koji su došli iz BiH dijaspore i našli život posao u Hrvatskoj koji su svi velike poštenjaćine , veliki i dobri ... prikaži još!i radnici, ali nađe se jedna ovakva obitelj koja sve upropasti i osramoti. Takvima nije mjesto u Hrvatskoj.

  • 6821290642a 17:28 12.Travanj 2018.

    Pa zar se stvarno plaše tih pedera?

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.