Life
68574 prikaza

Nekad najvažniji Titov projekt danas je klopka smrti

Komentari 11 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • zagreb01 10:21 21.Prosinac 2019.

    Normalno.U federativnim sistemima, solidarno, razvijeniji doprinose razvoju nerazvijenima.Juga je tu primjer.Tako danas Hrvatska pumpa lovu iz evropskih fondova i to je normalno.Clanak je ciste nacionalisticke prirode.

  • darko 22:01 21.Prosinac 2019.

    Pisano u Srbiji netočno i tendeciozno , puno je veći udio saveznog novca dat za tu prugu, ali lukavo prikazan kao srpski i crnogorski.

  • crazy.dictator 01:46 22.Prosinac 2019.

    boli me ko je koliko investirao u taj projekat ali bil sam tam na radnoj akciji. tam sam prvi puta naucil istinu o"bratstvu i jedinstvu". svaka republika dala je po jednu"brigadu". dok smo mi iz Zagreba dobijali (kao i ostali) ... prikaži još! najteze dionice za raditi beogradska brigada je dobijala najlakse dionice. pored toga mogli smo vidjeti da im i tamo"pomazu"strojevi. npr kada je trebalo kopati to su za njih radili bageri a mi ostali lopate u ruke

    • crazy.dictator 01:49 22.Prosinac 2019.

      kada sam se vratil sa akcije htio je ici moj brat. rekao sam roditeljima da cu mu polomiti noge ako samo spomene radne akcije. spavali smo u satorima a temperature su nocu bile vrlo niske. velik broj akciasa se je ... prikaži još! otrovao hranom sto je zataskano a hrana je bila za svinje a ne ljude. radna akcija"sava"u zagrebu je bila savim druga prica. frend mi je bil tam nekoliko puta i svi dojmovi su mu bili vise neg pozitivni

  • pollo 22:17 21.Prosinac 2019.

    Zagreb 1@ prije će biti da tako Hrvatska pumpa lovu u Hercegovinu, jer ono što nam EU daje je samo povrat dijela novca kojeg mi šaljemo u vidu carina u Brisel.

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.