Life
17539 prikaza

Nikad viđeni dokumenti o 36 sekundi iz pakla Černobila

Komentari 18 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar izvidnik1
    izvidnik1 18:14 04.Lipanj 2020.

    bestZlolinac, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko je i zašto ih je počinio. Jel tako da osuđuješ. Pa nisi valjda dvoličan i nemaš dvostruka mjerila?

  • BESTpartizan 17:36 04.Lipanj 2020.

    sabotaza

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 14:58 06.Lipanj 2020.

      bestZločinac, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 17:48 06.Lipanj 2020.

      osudujes li zločine ustaske?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 20:39 06.Lipanj 2020.

      bestZločinac, nisam ti postavio pitanje da bi me ti pitao neku glupost nego da mi na direktno pitanje daš direktan odgovor. Znam da ti je teško odgovoriti na to pitanje jer si svjestan istine o zločinima komunista, tite i partizana. ... prikaži još! Da nisi svjestan jednostavno bi odgovorio da osuđuješ SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio jer tako postupa svaki normalan čovjek koji nije dvoličan i nema dvostruka mjerila.

    • BESTpartizan 20:58 06.Lipanj 2020.

      bolesnice reci mi koje su zloćine radili partizani tito pa da ri ja kazem počni o svijih ustasa krvnika s kon logorima to dgovori da te pitam nesto da li si sao na grob paveliću krvniku sramiš li se ?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:04 06.Lipanj 2020.

      bestZločinac, iako su komunistički Fašisti najgluplje osobe na svijetu ti si i za njih preglup. Shvati već jednom da trebaš dati konkretan odgovor na pitanje, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio. Zločine ... prikaži još! znaš i sam inače bi davno osudio SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio. Ovako izbjegavanje odgovora je dokaz da si svjestan zločina i liste deset najvećih zločinaca na kojoj je tito deseti.

    • BESTpartizan 22:28 06.Lipanj 2020.

      tuđman ti je decko bio?

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 22:54 06.Lipanj 2020.

      bestZločinac, nisam ti postavio pitanje da bi me ti pitao neku glupost nego da mi na direktno pitanje daš direktan odgovor. Znam da ti je teško odgovoriti na to pitanje jer si svjestan istine o zločinima komunista, tite i partizana. ... prikaži još! Da nisi svjestan jednostavno bi odgovorio da osuđuješ SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio jer tako postupa svaki normalan čovjek koji nije dvoličan i nema dvostruka mjerila.

    • BESTpartizan 22:57 06.Lipanj 2020.

      opet copy paste trolčino ti si spam robot hj slaveni jos ste zivi zapjevajmo kao pravi jugoslaveni

    • Avatar izvidnik1
      izvidnik1 07:34 07.Lipanj 2020.

      bestZločinac, slobodno odgovori na moje pitanje, nema više usrane, smrdljive zločinačke tvorevine jugoslavije i zločinca tite. Ne boj se, možeš slobodno odgovoriti ne moraš se više bojati da će te komunističkoFašističke, partizanskoZločinačke zvijeri dirati. Sad je slobodna HRVATSKA DRŽAVA. Nema ... prikaži još! više juge. Odgovori, osuđuješ li SVE zločince i zločine bez obzira tko ih je i zašto počinio?

    • BESTpartizan 11:22 07.Lipanj 2020.

      umukni majmune

  • pelmiterti 13:13 04.Lipanj 2020.

    Prestao sam s uredom i sada. Radim od kuće 175 sati po satu radeći od kuće radeći ovaj jednostavan kućni posao na mreži. Zarađujem 22854 USD mjesečno radeći na mreži 4 sata dnevno. preporučio sam ti da probaš. nećete izgubiti ... prikaži još! ništa, samo ga isprobajte na sljedećoj web stranici i zarađujete svakodnevno ... Za više detalja ..............➤➤➤➤   cutt.ly/NyvKMnJ  

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.