Ekonomix
15849 prikaza

Nikada nismo živjeli bolje od Čeha - lagali su nam

Komentari 20 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • BRANKO 14:33 23.Veljača 2018.

    Nisu mi dali da završim misao. Česi su strašno skromni i još više vrijedni u radu. Veliki su inovatori a bez toga teško bi prošli tu kataklizmu od 45 do 90. Nismo , u tom dijelu baš u usporedbi, nažalost. ... prikaži još! Bili smo mi i puno bahati u odnosu na njih. Nisu ni oni cvijeće. Ali u odnosu na nas su jako , jako, teško živjeli. Oni i danas vole Jadran , oni i danas dolaze sa mesom skuhanim u teglama, s sa svojim dobrim pivom i ne stide se toga. Iskustva koja ja imam s njim su podijeljena ali lijepa i cij

  • Jan2 15:28 23.Veljača 2018.

    Gomila idiotskih gluposti koje nemaju veze s ničim ... autor je debil, koji nema pojma o svijetu ...

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.