Life
39906 prikaza

Dolaze radi seks turizma - za svoju djecu ne žele ni čuti

Komentari 2 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ulla  Lindström
    ucill 23:40 17.Prosinac 2019.

    Želim podijeliti svoje prekrasno svjedočanstvo o tome kako sam vratio muža svoga života, želim reći ljudima na svijetu da je on pravi pravi čarobnjak za čaroliju i da je moćan i originalan. Zove se Baba Wale Wiseman, pomogao je nedavno ... prikaži još! sam ponovno uspostavio svoj odnos sa svojim mužem koji me izbacio. Kada sam kontaktirao Wisemana, dao je ljubavnu čaroliju meni i mom mužu koji je rekao da nema nikakve veze sa mnom, opet me nazvao i počeo moliti. Svima koji čitaju ovaj članak i treba im bilo kakv

  • roki 01:21 31.Ožujak 2019.

    I ja Sam isto bio u tom gradu I isto ko I ovaj vjerovatno napravio kikaca samo sto sam na zalost izgubio sve kontakte sa zenskom

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.