Top News
663 prikaza

Kreće akcija kojom se Tita mora ukloniti iz svakog kuta Hrvatske

Komentari 27 Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Express.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Express.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar una1
    una1 09:19 05.Travanj 2015.

    Znači kada Ilčić to riješi možemo očekivati boljitak za Lijepu našu,koja demagogija.

  • Avatar ErnestOne
    ErnestOne 10:32 05.Travanj 2015.

    Ovaj lik se deklarira kao ultra veliki vjernik pa me fascinira količina mržnje i rušilačke energije u njemu.

  • Avatar krnjevo
    krnjevo 11:11 05.Travanj 2015.

    Nije to uspjelo ni boljima od tebe, Iličiću, tako da možeš nastavit besmisleno luftat pluća.

    • xnet0822 15:01 05.Travanj 2015.

      Ni neće, kaj si to on umišlja da će oskvrnuti našeg predsjednika bivše SFRJ ? NO PASSARAN !

  • deda 11:12 05.Travanj 2015.

    A kaj če onda nosit ime poglavnika ???

    • mallena 19:55 05.Travanj 2015.

      Bit će Todoričeva,Raičeva.Kerumova,Hudoletnjakova,Zagorćeva,Sanaderova,Vidoševićeva,ul.Merzel i td.sve zaslužni za prosperitet Lijepe naše.

  • MiroslavZG32 21:27 04.Travanj 2015.

    Ovaj frik sa violinom mi ide na jetru, takvim načinom razmišljanja kao da nas želi vratiti u kameno doba. mali odi doma i nateži te žice ili nešto drugo ako imaš.

    • Avatar krnjevo
      krnjevo 11:13 05.Travanj 2015.

      Bit će da nema, čim svoje frustracije iskazuje na ovaj način.

    • vilim 19:48 05.Travanj 2015.

      Izvrstan komentar, sam izraz "frik" sve govori o ovom vjerski i politički potpuno sluđenom liku koji redovito izlazi na sve moguće izbore i ne može skupiti ni 0.5% glasova. Slučaj za psihijatriju !!..

  • Komentiraj, znaš da želiš!

    Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.